Viedtālrunis Samsung GALAXY S II Plus

Klajā nācis Samsung populārā viedtālruņa GALAXY S II sekotājs – jaunais Samsung viedtālrunis GALAXY S II Plus. Jaudīgais viedtālrunis Latvijā būs pieejams februāra vidū, un tā aptuvenā cena veikalos būs 280 latu.

Fakti par Samsung GALAXY S II Plus:

• Tālrunis funkcionē uz Android 4.1.2 (Jelly Bean) operētājsistēmas bāzes, kas nodrošina ātrāku ekrānpāreju, kā arī uzlabotu lietotājsaskarni ar jaunu, vēl ērtāk lietojamu paziņojumu izvēlni. Ātrākai aplikāciju un vairākuzdevumu režīma darbībai, kā arī izteiksmīgākai grafiskajai veiktspējai tālrunī ir iebūvēts 1,2 GHz divkodolu procesors.

• Papildu ērtībām GALAXY S II Plus viedtālruņa lietotājsaskarnē iekļautas vairākas intuitīvi izmantojamas funkcijas. Piemēram, Direct Call ļauj automātiski veikt zvanu, vienkārši pieliekot tālruni pie auss. Smart Stay funkcija nosaka, vai lietotājs attiecīgajā mirklī skatās ekrānā, un atbilstoši regulē ekrāna spilgtumu. Savukārt Smart Alert funkcija informē par jauniem ziņojumiem un neatbildētiem zvaniem vai ziņām, tiklīdz tālrunis paņemts rokās.

• Popup Video funkcija ļauj vienlaikus veikt dažādus uzdevumus, piemēram, sērfot internetā vai lasīt e-pastus, un atsevišķā, pa ekrānu brīvi pārvietojamā lodziņā atskaņot video. S Voice funkcija ļauj tālrunim dot balss komandas, bet Voice Unlock – atbloķēt tālruni ar balss komandu.

• 4,3” WVGA Super AMOLED Plus ekrāns nodrošina lielisku attēla kvalitāti.

• Viedtālrunim ir jaudīga 8 megapikseļu kamera, kas ātri ieslēdzas un bez aizkavēšanās uzņem augstas kvalitātes attēlus. Izmantojot Buddy photo share funkciju, uzņemtās fotogrāfijas var ērti un vienkārši nosūtīt draugiem, kuri tajās redzami. Papildu iespējas nodrošina arī Group Facetag un Face Zoom funkcijas.

• Viedtālrunī pieejami jaunākie Samsung satura pakalpojumi, tostarp AllShare Play, kas ar vienu lietotājvārdu un paroli ļauj koplietot saturu ar citām Samsung ierīcēm. Jaunākās Samsung Hub funkcijas (Readers Hub, Video Hub, Game Hub un Music Hub) ļauj ērti piekļūt papildu izklaidējošam saturam.

Samsung GALAXY S II Plus tehniskā specifikācijaComments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase