Latvijas pircējiem kļūs pieejams vēl nebijis jaunums – pirmā fotokamera ar Android operētājsistēmu

No decembra vidus Latvijā varēs iegādāties unikāla koncepta fotokameru – Samsung GALAXY Camera. Tā ir pirmā Smart jeb viedkamera, kas darbojas uz Android operētājsistēmas bāzes. Tādējādi fotokamera kļuvusi par daudz universālāku palīgu neaizmirstamu mirkļu fiksēšanā, apstrādē un publiskošanā. Kamerai ir īpaši plašs profesionālas fotografēšanas režīmu, kā arī attēlu rediģēšanas funkciju klāsts, kas neliks vilties ne foto entuziastiem, ne profesionāļiem. Samsung GALAXY Camera aptuvenā cena Latvijas veikalos būs 380 latu. Telekomunikāciju operatoru veikalos jauno kameru būs iespējams iegādāties arī uz nomaksu.

Tāpat kā Samsung viedtālruņi un planšetdatori, kas darbojas uz Android operētājsistēmas bāzes, arī GALAXY Camera ļauj ērti pārskatīt savas iecienītākās interneta vietnes, rakstīt un lasīt e-pastus, kā arī izmantot sociālās saziņas tīklus Facebook, Twitter, Instagram un citus. Ikviens Samsung GALAXY kameras īpašnieks bez maksas var saņemt 50GB lielu vietu datu uzglabāšanai mākoņserverī Dropbox, ierastās atmiņas kartes vietā izmantojot WiFi pieslēgumu vai mobilo internetu.

Daloties pirmajos iespaidos par jauno GALAXY Camera, Christmas Pop-up Store un Andele Mandele ideju autore Līva Jaunozola saka: „Mani patīkami pārsteidza šīs kameras spēja uzņemt kvalitatīvus fotoattēlus pat sliktā apgaismojumā. Manuprāt, kamera lieliski attēlo krāsu toņus – kad fotografēju pasākumos, kuros bija tumšs apgaismojums, attēli izdevās lieliski! Ļoti labas fotogrāfijas iespējams uzņemt arī, neizmantojot zibspuldzi. Biju patīkami pārsteigta, kad, piemēram, no attāluma fotografējot ar pērlēm rotātu lustru, galarezultātā attēlā bija redzama katra sīkākā detaļa. Uzņemot fotogrāfijas sliktā apgaismojumā, tās lielākoties nav kvalitatīvas, un krāsu toņi atšķiras, taču ar GALAXY Camera fotogrāfijās izdodas saglabāt reālos krāsu toņus. Būtiski, ka šo kameru ir ļoti ērti lietot un, nepievienojot datoram, attēlus varu nekavējoties nosūtīt savu pasākuma apmeklētājiem vai arī publicēt tos sociālajos tīklos.”

GALAXY Camera lepojas ar kompaktu, pievilcīgu dizainu un pieejama baltā vai melnā krāsā. Tehnoloģisko iespēju klāsts pārliecinās arī rūdītus fotogrāfus – piemēram, izmantojot Smart Pro Mode, var izvēlēties dažādus režīmus, kas palīdz izcilā kvalitātē uzņemt pat sarežģītus kadrus, piemēram, ātras kustības ainu, ko tradicionāli ir grūti nofiksēt.

Tehnoloģiju mīļotāji novērtēs faktu, ka GALAXY Camera ir aprīkota ar 21x optiskā tālummaiņas objektīvu un 16 megapikseļu sensoru un tai ir 4,8 collas liels Super Clear LCD displejs, kas darbojas ar 720p HD izšķirtspēju, ļaujot izcilā kvalitātē aplūkot uzņemtos fotoattēlus un video kadrus. Turklāt GALAXY Camera dod iespēju ērti un vienkārši dalīties ar uzņemtajiem fotoattēliem, izmantojot gan WiFi savienojumu, gan mobilo internetu. Savukārt viena no inovatīvākajām GALAXY Camera funkcijām ir balss vadība – ar vienkāršām balss komandām iespējams pietuvināt un attālināt attēlu, kā arī uzņemt fotogrāfijas.

Būtiski, ka, pateicoties viedkameras plašajam funkciju klāstam, fotoattēlus un videoklipus ir ļoti vienkārši apstrādāt – ar to tiks galā pat nepieredzējis lietotājs. GALAXY Camera piedāvā 35 dažādas fotoattēlu rediģēšanas funkcijas. Izmantojot Smart Content Manager funkciju, iespējams izveidot atsevišķas mapes dažādu notikumu dokumentēšanai, atzīmēt attēlos konkrētas personas un pat izdzēst fotoattēlus, kuri nav izdevušies tik labi, kā bijis iecerēts (kamera pati piedāvās izdzēst fotogrāfijas, kas tai šķitīs nekvalitatīvas).

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase