BMW iepazīstina ar BMW Concept 4. sērijas Coupé

Pasaulē BMW 3. sērijas jaunākās paaudzes modeļi Coupé un Convertible ir izvirzījušies vidējās klases kupeju un kabrioletu tirgus premium segmenta priekšgalā. Tikai nedaudziem konkurentiem šajā segmentā ir bijusi tik liela ietekme dizaina, dinamikas un efektivitātes ziņā.

Līdz ar BMW Concept 4. sērijas Coupé atklāšanu BMW paziņo par plāniem laist klajā sportisko vidējas klases kupeju ceturto paaudzi, tādējādi no jauna apliecinot savas globālā līdera pozīcijas.

“4. sērija” – vēl lielāka ekskluzivitāte un atpazīstamība
BMW Concept 4. sērijas Coupé automobiļi salīdzinājumā ar BMW 3. sērijas Coupé ir kļuvuši vēl izsmalcinātāki estētisko īpašību, dinamikas un elegances ziņā.

Šī sērija ne vien iezīmē jauna cikla sākumu, bet arī atspoguļo attīstības līknes augstāko punktu. BMW savam jaunajam modelim ir piešķīris individuālas iezīmes un neatkārtojamu dizainu, tādējādi 4. sērijā ir iemiesotas šim segmentam raksturīgās estētiskās un dinamiskās īpašības. BMW Concept 4. sērija ir jaunākais papildinājums BMW nomenklatūrā, un tās izstrādē ir ievērotas BMW 6. sērijas un 8. sērijas Coupé izcilākās tradīcijas. Jaunā sērija piedāvā lielāku sportiskumu un ekskluzivitāti, un tā ir manāmi atšķirīga no BMW 3. sērijas automobiļu klāsta.

Dizains – attīstības līknes augstākais punkts
BMW Concept 4. sērijas Coupé autovadītājam sniedz iespēju izbaudīt šīs jaunās, sportiskās un elegantās automobiļu paaudzes būtību mūsdienīga luksusa dizaina gaisotnē. Augstas kvalitātes detaļas, kas piešķir šim automobilim ekskluzīvu izskatu, izceļ kupejas ideāli līdzsvarotās proporcijas. Automobiļa salonā, pateicoties BMW Individual ekspertu pieredzei, prasmīgajam roku darbam un rūpīgi izvēlētajiem materiāliem, ir izveidots augstākās klases interjers. BMW Individual loma BMW Concept 4. sērijas Coupé izstrādē skaidri apliecina zīmola apņemšanos nepārtraukti strādāt, lai sasniegtu pilnību.

Zemāka un platāka virsbūve dara automobili dinamiskāku pat pie izslēgtas aizdedzes
BMW Concept 4. sērijas Coupé izmēri nodrošina dinamismu, pat pirms automobilis tiek iedarbināts. Atstatums starp asīm (2810 mm) ir par 50 milimetriem lielāks nekā 3. sērijas Coupé, turklāt par 45 mm ir palielināts arī atstatums starp priekšējiem riteņiem (1545 mm), bet starp aizmugurējiem riteņiem (1593 mm) – par 80 mm. BMW Concept 4. sērijas 1826 mm platie Coupé automobiļi ir par 44 mm platāki par saviem priekšgājējiem, jumta līnija ir par 16 mm zemāka (1362 mm), un kļuvusi arī garāka (4641 mm), tādējādi nodrošinot īpaši dinamiskas proporcijas.

Proporciju pilnība
BMW Coupé apvij īpaša valdzinājuma oreols, un pietiek uzmest vienu acu skatu, lai novērtētu braukšanas pieredzi, kuru tas var sniegt. BMW Concept 4. sērijas Coupé elegantās aprises un atlētiskā virsbūve iemieso BMW dizaina īpašības un uzkrātās zināšanas un izceļ tā sportisko siluetu. Automobiļa proporcijas arī atbilst BMW raksturīgajām iezīmēm – lielais atstatums starp asīm, garais dzinēja pārsegs, īsās pārkares un plūstošās līnijas BMW Concept 4. sērijas Coupé dzen uz priekšu vēl pirms iedarbināts automobiļa dzinējs. Taču tā izstieptās proporcijas izstaro arī atlētisku eleganci – aizmugurējo riteņu arkas iezīmē automobiļa platāko punktu, to izceļot, savukārt noteiktās aprises un virsmas pauž individualitāti un precizitāti. Coupé izsmalcinātās detaļas piesaista uzmanību arī, veicot tuvāku apskati. Funkcionālajiem elementiem – gaisa ieplūdes un ventilācijas atverēm, durvju atvērējiem un ārējiem spoguļiem – stilistisku pabeigtību piešķir satīna apdares alumīnija akcenti. Dizaineru īpašā aizrautība, kas izpaužas, cenšoties atrast īsto izskatu katrai no konkrētajām funkcijām, ir acīmredzama ikvienā no šīm detaļām.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase