LMT sāk iPhone 5 tirdzniecību Latvijā

Latvijas Mobilais Telefons (LMT), vienīgais Apple mobilo tālruņu oficiālais dīleris Latvijā, no 2.novembra sāk jaunā iPhone 5 pārdošanu, un aicina interesentus pieteikties tālrunim interneta vietnē www.lmt.lv/iphone. iPhone 5 visizdevīgāk iegādāties bez pirmās iemaksas kopā ar LMT pieslēgumu Pirmais, kurā par fiksētu maksu iekļauts neierobežots sarunu daudzums uz jebkuru tīklu Latvijā, neierobežots skaits īsziņu gan uz tīkliem Latvijā, gan ārzemēs, kā arī 50 MB datu pārraides. Slēdzot līgumu uz diviem gadiem, 16GB modeli varēs iegādāties par Ls 30 mēneša maksu, 32GB modeli par Ls 33 un 64GB modeli – par Ls 36.

«Kopš iPhone 5 pirmās publiskās demonstrācijas tūkstošiem LMT klientu izrādījuši interesi par jauno Apple tālruni, kas solās būt labāks par visiem iepriekšējiem modeļiem. Tā ir teicama ierīce mobilā interneta lietošanai mūsu plašajā 3G tīklā. iPhone Latvijā patiešām ir ļoti iecienīts – ceturtās paaudzes modelis ir pārliecinoši populārākais telefons LMT tīklā, un pavisam Apple ražotos tālruņus lieto gandrīz 40 tūkstoši mūsu klientu,» paziņoja LMT prezidents Juris Binde.

iPhone 5 ir plānākais un vieglākais no visiem iPhone modeļiem. Tam ir iespaidīgs četru collu Retina displejs un Apple ražots A6 procesors, kas nodrošina zibenīgu darbības ātrumu un bezvadu savienojumus, turklāt akumulators ar vienu uzlādi darbojas ilgāk nekā iepriekšējos modeļos.

iPhone 5 ir aprīkots ar pasaulē progresīvāko operētājsistēmu iOS 6, kas ietver 200 jaunas iespējas, ieskaitot jauno, Apple pašu izgatavoto Maps aplikāciju un navigācijas sistēmu, ciešāku Facebook integrāciju, mobilo naudasmaku Passbook, vēl vairāk Siri iespēju un plašāku valodu izvēli.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “LMT sāk iPhone 5 tirdzniecību Latvijā”

 1. HP saka:

  Interesanti. Tātad par Ls30 mēnesī 50Mb. Telefonam kurš bez interneta ir vispār klucis.
  Viens video no YouTube aptuveni 100Mb.
  Dienā izlietot tos piecdesmit – neiespringstot.
  “Lielisks piedāvājums”
  Tātad LMT ir 40k Ābolu lietotāju kuri telefonu izmanto par tik par cik.
  Un neviens brēku neceļ.
  Es nomainiju operatoru jo uzskatiju ka 1Gb ir par maz. Tagad par 12ls mēnesī neierobezots internets un nenorunajams daudzums minūšu. Un kas gan vēl sūta SMS ?
  It sevišķi no Apple lietotājiem.
  Negrib LV turēties līdzi EU. Negrib.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase