Samsung piedāvā kompakto GALAXY S III mini viedtālruni

Samsung iepazīstinājis ar jaunu viedtālruni GALAXY S III mini, populārā viedtālruņa GALAXY S III kompakto versiju. Elegantais tālrunis ar 4 collu SuperAMOLED ekrānu un intuitīvo saskarni nodrošina augstu veiktspēju, un ir lieliski piemērots lietotājiem, kas vēlas maksimāli praktisku viedtālruni. Plānots, ka Latvijā GALAXY S III mini pārdošanā nonāks novembra beigās, un tā aptuvenā cena būs 299 lati.

„GALAXY S III mobilo telekomunikāciju tirgū piedāvāja jaunu viedtālruņa konceptu, un tas ir iemantojis lielu popularitāti visā pasaulē. Ar prieku iepazīstinām jūs ar kompakto GALAXY S III mini, kas saglabājis sava priekšteča revolucionāro dizainu, intuitīvo saskarni un inovatīvās funkcijas,” prezentējot jauno tālruni, sacīja Samsung Electronics IT un Telekomunikāciju biznesa nodaļas vadītājs Dž.K. Šins (JK Shin).

„Arī pircēji Latvijā augstu vērtē un izvēlas GALAXY S III viedtālruņus,” stāsta Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju produktu menedžeris Jurijs Bušmaks. „Pirmajos pārdošanas mēnešos GALAXY S III tika pārdots vairāk nekā trīs reizes lielākā apjomā nekā tā priekštecis GALAXY SII tādā pašā laika periodā pērn. GALAXY S III ir pārdotāko viedtālruņu TOP 3 Baltijā, un tas dod pamatu uzskatīt, ka arī jaunais, kompaktais GALAXY S III mini gūs plašu atsaucību, jo mūsdienu dinamiskais dzīvesveids arvien vairāk liek novērtēt kompaktas tehnoloģijas, kas nezaudē savu augsto veiktspēju uz izmēra rēķina.”

GALAXY S III mini viedtālrunim piemīt GALAXY S III minimālisma stilā ieturētais un dabas iedvesmotais dizains un elegance. Tālrunis darbojas uz pasaulē populārākās viedtālruņu operētājsistēmas Android jaunākās versijas 4.1 Jelly Bean bāzes, nodrošina izcilu grafisko veiktspēju, ātru izvēlnes darbību, kā arī jaunus Google Search™ un Google Now™ pakalpojumus. 4 collu SuperAMOLED ekrāns nodrošina lielisku attēla kvalitāti, izcilas krāsas un smalku attēla detalizāciju, turklāt tālruņa kompaktais izmērs ir ļoti praktisks, ļaujot to ērti lietot ar vienu roku.

GALAXY S III mini gluži tāpat kā GALAXY S III ir aprīkots ar inovatīvajām balss un žestu atpazīšanas funkcijām. S Voice balss atpazīšanas programma ļauj ar vienkāršām balss komandām atbloķēt tālruni, atskaņot mūziku, mainīt tās skaļuma līmeni, veikt ierakstus kalendārā, kā arī aktivizēt kameru un uzņemt foto attēlus.

GALAXY S III mini saprot arī lietotāja žestus. Piemēram, lasot īsziņu, Direct Call funkcija automātiski savieno viedtālruņa īpašnieku ar tās adresātu, tiklīdz tālrunis pielikts pie auss. Līdzko viedtālrunis tiek paņemts rokās, Smart Alert funkcija tā īpašniekam atgādina par neatbildētajiem zvaniem un īsziņām. Savukārt Smart Stay funkcija ļauj tālrunī iebūvētajai kamerai atpazīt lietotāja seju un acis, uzturot ekrāna spilgtumu acīm tīkamā līmenī, kamēr vien lietotājs veras tālruņa displejā.

Jaunais GALAXY S III mini nodrošina arī vienkāršu un ātru satura koplietošanu. Piemēram, S Beam funkcija ļauj koplietot mūzikas failus 10 GB apmērā vien pāris sekunžu laikā, vienkārši pieskaroties ar tālruni pie citas ierīces ar S Beam savienojuma atbalstu. Savukārt Buddy Photo Share funkcija ļauj vienkārši un ātri koplietot fotogrāfijas ar tiem draugiem, kuri redzami ar viedtālruņa kameru uzņemtajā attēlā.

GALAXY S III mini tehniskā specifikācija:


Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase