Logitech izziņo mehānisku tastatūru datorspēlēm

Šodien Logitech izziņoja jaunāko papildinājumu tā datorspēļu produktu G-sērijai – Logitech G710+ mehānisko tastatūru datorspēlēm. Konstruēta, lai palīdzētu fokusēties uz spēli, šī tastatūra sniegs to, kas nepieciešams spēlētājiem – minimālu uzmanības novēršanu, ātru reakciju un pilnīgu kontroli.

“Logitech G710+ mehāniskā tastatūra datorspēlēm tika veidota, lai apmierinātu geimeru īpašās vajadzības,” sacīja Marks Starets, Logitech vecākais produktu menedžeris. “Pārbaudījām šo tastatūru ar profesionāliem geimeriem, partneriem un spēļu izdevējiem, kā arī ikdienas geimeriem, lai būtu droši, ka esam radījuši mehānisku tastatūru datorspēlēm, kas pārsniedz gaidīto.”

Tastatūras mehāniskie taustiņi nodrošina spēļu klases atsaucību, to iedarbināšanas spēks ir 45g, attālums starp tiem 4 mm, un tie ir optimizēti ātrai komandu ievadīšanai. Turklāt taustiņu konstrukcija ievērojami samazina traucējošo troksni, kas rodas no taustiņu piespiešanas. Tastatūra ir izgājusi nopietnu testēšanas procesu – tās izturība ir vismaz 50 miljoni taustiņsitienu.

Visai tastatūrai ir baltas LED gaismas aizmugurapgaismojums, kam regulējami četri spilgtuma līmeņi, to var arī izslēgt. Labākai redzamībai WASD un bultiņu taustiņu apgaismojumu var regulēt atsevišķi no pārējās tastatūras.

Izmantojot atjaunināto Logitech datorspēļu programmatūru, varat piešķirt sarežģītas makrokomandas vai sarežģītus Lua geiminga skriptus tastatūras G-taustiņiem – gan spēles laikā, gan iepriekš – līdz pat 18 individuālām funkcijām spēlei. Logitech G710+ mehāniskā tastatūra datorspēlēm ir saderīga ar Microsoft Windows 8, Windows 7 un Windows Vista.

Spēlētājs NYJacky no Team Curse atzīst: “Mans rezultāts ar G710+ bija labāks nekā parasti. Parasti pie tastatūras ir jāpierod, šo apgūstat ātri. Nekad vairs nelietošu neko citu.”

Cena un pieejamība
Sagaidāms, ka Logitech G710+ mehāniskā tastatūra būs nopērkama no decembra par €149.99.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase