Parīzes autoizstādē debitē Mazda6 Wagon

Starptautiskajā Parīzes autoizstādē, kas notiek no 27. septembra līdz 14. oktobrim, Mazda Motor Corporation pirmo reizi izrāda Mazda6 jaunās paaudzes universāļa versiju, kas Japānā pazīstama kā Atenza.

Savukārt, Mazda6 sedans iepriekš pirmizrādi piedzīvoja Maskavas autošovā. Vienlaikus Francijas galvaspilsētā tiek atzīmēta arī jaunā 2,2 litru SKYACTIV-D tīrā dīzeļdzinēja pirmizrāde, jo abu virsbūvju Mazda6 automobiļi autoražotāja stendā aprīkoti tieši ar šo dzinēju. SKYACTIV-D dīzeļdzinējs būs pieejams divās jaudas versijās – Standard Power un High Power. Jaunā Mazda6, kuras tirdzniecība Latvijā sāksies 2013. gada sākumā, būs pieejama arī ar 2.0 un 2.5 litru tiešās iesmidzināšanas SKYACTIV-G benzīna dzinējiem.

Jaunā Mazda6 kļuvusi par markas flagmani, kura konstrukcijā apvienota Mazda inženieru lielā meistarība un pieredze, lai kādu autobūves jomu tā skartu. Līdztekus SKYACTIV tehnoloģijai, ko Mazda braucēji iepazina jau ar SUV klases Mazda CX-5 modeli, Mazda6 realizēta arī jaunā KODO dizaina principi. Mazda6 izmantotas arī unikālas un līdz šim neredzētas tehnoloģijas, piemēram, bremžu enerģijas rekuperācijas sistēma i-ELOOP.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase