Jaunajai Logitech skaļruņu sistēmai Z553 ir jaudīgi basi un moderns dizains

Šodien Logitech izziņoja jaunāko papildinājumu datorskaļruņu sistēmu piedāvājumā – Logitech skaļruņu sistēmu Z553. Ar kristālskaidru akustiku un jaudīgām zemajām frekvencēm, šie skaļruņi atstās iespaidu ar modernu dizainu, kas padarīs jūsu dzīvojamo istabu stilīgāku.

Logitech skaļruņu sistēmai Z553 ir divi satelītskaļruņi un zemo frekvenču skaļrunis, kas piedāvā 40 vatu (RMS) jaudas “iegremdējošu” skaņu. RCA ligzda un divas 3,5 mm palīgieejas ļauj viegli pievienot līdz pat trijām ierīcēm vienlaicīgi — PC vai Mac datoru, mūzikas un DVD atskaņotāju, televizoru un spēļu konsoli, viedtālruni u.c. Skaļruņiem ir ērta vadība, lai jūs pilnībā varētu kontrolēt skaļumu un zemo frekvenču līmeņus.

“Logitech skaļruņu sistēma Z553 ir lieliska izvēle cilvēkiem, kas meklē datorskaļruņus, kas ne tikai labi skan, bet arī labi izskatās nelielās telpās,” sacīja Logitech tirdzniecības vadītājs Baltijā Alo Johandi. “Ar tās eleganto izskatu, izcilo skaņu un daudzveidīgajām savienojuma iespējām, šī jaunā 2.1 skaļruņu sistēma izskatās un skan lieliski jebkurā mājas istabā.”

Skaļruņu izskatu un skaņu var optimizēt, pateicoties to kompaktajai un elastīgajai konstrukcijai. Satelītskaļruņi turas uz regulējama metāla statīva, ko iesējams noliekt uz augšu vai uz leju, vai, ja vēlaties, piestiprināt pie sienas. Savukārt komplektācijas divu metru garais kabelis dod jums papildu brīvību, lai skaļruņiem atrastu īsto novietojumu.

Cena un pieejamība
Sagaidāms, ka Logitech skaļruņu sistēma Z553 būs nopērkama no oktobra par Ls 91.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Jaunajai Logitech skaļruņu sistēmai Z553 ir jaudīgi basi un moderns dizains”

  1. zzz saka:

    jau vien paskatoties uz vadu saprotu, ka tur nekā nav

Leave a Reply

Draugiem.lv pase