Logitech izziņo mazgājamu, īpaši izturīgu tastatūru – K310

Šodien Logitech izziņoja jaunāko datora tastatūru – Logitech mazgājamo tastatūru K310. Šo tastatūru ir viegli tīrīt un viegli izžāvēt – tai neskādēs ne putekļi, ne pelde virtuves izlietnē. Tā ir arī plāna un konstruēta ērtai rakstīšanai ar jau pierasto taustiņu izkārtojumu.

Logitech mazgājamo tastatūru K310 var regulāri mazgāt ar rokām un to var iegremdēt ūdenī (izņemot USB kabeli) līdz pat 28 cm. Ērtie drenāžas caurumi tastatūras aizmugurē ļauj tai viegli nožūt. Taustiņu rakstu zīmes ir uzdrukātas ar lāzeru un apstrādātas ar ultravioleto starojumu, kas nodrošina, ka burti neizbalē mazgājot. Turklāt taustiņi iztur līdz pat 5 miljoniem taustiņu piesitienu, kas nozīmē, ka šī tastatūra var izturēt ne tikai mazgāšanu, bet arī triecienus.

“Visi esam piedzīvojuši apjukuma brīdi, kam seko panika, kad kafijas krūze vai limonāde izlīst uz tastatūras,” saka Sofija Le Guena, Logitech datorpeļu un tastatūru direktore. “Lai arī cik uzmanīgs jūs būtu, tas var atgadīties, tādēļ Logitech mazgājamā tastatūra K310 veidota, lai pat pēc kāda laika tā izskatītos un darbotos kā jauna.”

Šis pilna izmēra tastatūras modernais dizains papildinās gan tavu datoru, gan darba vietu, turklāt tā ir ne tikai izturīga, bet arī ērta. Tai ir F-taustiņi un ciparpaliktnis, un tā ir saderīga ar Windows XP, Windows Vista un Windows 7. Ar 12 “karstajiem taustiņiem” tūlītējai piekļuvei internetam, e-pastam, atskaņošanai, skaļumam u.c., varat viegli atvērt savas visbiežāk izmantotās lietotnes ar vienu taustiņa pieskārienu. Lai padarītu dzīvi vēl vieglāku, šai tastatūrai nav nepieciešama uzstādīšanas programmatūra, vienkārši izņemiet tastatūru no kastes, pievienojiet datoram un uzreiz varat rakstīt!

Cena un pieejamība
Sagaidāms, ka Logitech mazgājamā tastatūra K310 būs nopērkama no oktobra sākuma par Ls 28.

Citi interesanti raksti:

Logitech izziņo modinātāja sēdni iPod un iPhone
Šodien Logitech izziņoja Logitech modinātāja sēdni S400i iPod un iPhone. Ierīce ļauj jums...
iF balva Logitech tastatūrai ar saules baterijām K750‏
Šodien Logitech paziņoja, ka Logitech bezvadu tastatūra ar saules baterijām K750 ir godalgota...
Logitech Folio tastatūra iPad un iPad mini nodrošina ērtu rakstīšanu un 360 grādu aizsardzību
Šodien Logitech paziņoja par tā planšetdatoru piederumu sērijas papildināšanu ar Logitech...

One Response to “Logitech izziņo mazgājamu, īpaši izturīgu tastatūru – K310”

  1. adolfs saka:

    uh, ja vēl btu bezvada…

Komentēt rakstu

Draugiem.lv pase