Jaunais Honda Civic un pārbaudītais Jazz

Jaunais ne vienmēr ir labi aizmirsts vecais – tas var arī būt iekšēji jauns vecais, gluži kā Honda Civic 2012.

Mitsuru Karija (Mitsuru Kariya), galvenais New Honda Civic inženieris, uzstādīja sev un savai komandai mērķi- atbildēt Eiropas klientu prasībām ar vēl augstāku kvalitāti un uzmanību detaļām.

Rezultātā ir veikti daudzi uzlabojumi, tai skaitā degvielas patēriņa samazināšanai, kas ar augošajām degvielas cenām šķiet ļoti pievilcīgi. Jaunajā Honda Civic 2012 ir iebūvēta ECO Assist sistēma, kura piedāvā degvielas efektīvu lietošanas ieteikumu funkciju, Econ Mode Button, kura piedāvā piemērot mašīnas funkcijas, lai izmantotu degvielu līdz pat pēdējai tās pilītei, un punktu sistēmu, kura sniedz informāciju par veikto ceļu, un jo vairāk punktus tā dod, jo izdevīgāk ir lietota degviela, līdz ar to ir ietaupīta gan nauda, gan arī pasargāta vide. Degvielas patēriņa samazināšanai Honda Civic 2012 satur arī Idle Stop sistēmu, ACG daudzpakāpju vadību, kā arī ir samazināta dzinēja berze, optimizēta degvielas sadedzināšana un ievietots gaisa plūsmu regulējošs motora režģis (dīzeļdzinēju versijai).

Jaunā Honda Civic ir ieguvusi piecu zvaigžņu vērtējumu Euro NCAP drošības pārbaudēs un Advanced NCAP apbalvojumu par drošības inovācijām. Ne velti, jo pāris no inovācijām, ko ir veicis Mitsuru Karija un viņa komanda, ir tiešām ievērojamas. Kā piemēram, ACC (adaptīvā kruīza kontrole), zemāks aizmugurējais logs labākai redzamībai no vadītāja sēdvietas, uzlabota stabilitāte sānvēja gadījumā un H sijas garensvira, kas ir vēl izturīgāka nekā iepriekšējai Civic Type R versijai, teicamai stabilitātei uz ceļa.

Ne jaunums, bet atgādinājums par veco labo ir Honda Jazz, jo šī mašīna ir gluži tikpat neparedzama kā džezs, jo no ārpuses izskatās kā maza un neietilpīga, taču patiesībā tā ir pat ļoti ietilpīga un ir spējīga pārvadāt gandrīz jebkāda veida un formas priekšmetus, tai skaitā visus iespējamos orķestra mūzikas instrumentus. Tas ir tādēļ, ka Honda Jazz sēdvietas ir noliecamas ļoti daudz un dažādos veidos. Gribi pārliecināties pats? Vari pieteikties izmēģinājuma braucienam, sekojot Honda Jazz un uzzinot vairāk.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase