“HTC One S” iegūst titulu “Eiropas sociālo mediju tālrunis 2012-2013

Eiropas attēlveidošanas un skaņas asociācija (EISA – European Imaging and Sound Association) atzinusi pasaules līmeņa mobilo ierīču izstrādātāja HTC Corporation tālruni HTC One S par izcilāko Eiropas sociālo mediju tālruni 2012 – 2013. Šis tituls jau otro gadu pēc kārtas ir piešķirts HTC radītai ierīcei – pagājušo gadu šo titulu izcīnija HTC ChaCha.

HTC EMEA prezidents Florians Zeihe (Florian Seiche) norādīja: “Mēs vēlamies lietotājiem piedāvāt arvien personīgāku pieredzi. Sociālie tīkli ir viena no šādām iespējām, tāpēc rūpējamies par to, lai atrasties saziņā, radīt savu saturu un dalīties ar to acumirklī būtu ātri un ērti. Mēs esam pagodināti šo balvu saņemt otro gadu pēc kārtas, un esam pateicīgi EISA par novērtējumu un mūsu lietotājiem par atbalstu.”

Eiropas attēlveidošanas un skaņas asociācija (EISA) ir Eiropā lielākā izdevēju organizācija, kurā ietilpst ap 50 izdevumi no 19 Eiropas valstīm, kas specializējas audio, mobilo ierīču, video un foto jomās, un ir viena no visprestižākajām multimediju izdevumu grupām pasaulē. Katru gadu visu EISA dalībnieku izdevumu galvenie redaktori lemj par labākajiem pagājušā gada laikā izdevumos analizētajiem izstrādājumiem, kas ir pelnījuši kādu no EISA godalgām.

Tituls “Eiropas sociālo mediju tālrunis 2012 – 2013” apliecina kompānijas unikālo pieeju sociālo mediju integrācijai, kā arī novērtē lietotāja iespējas vienkārši pārvaldīt vairākus sociālos tīklus, vienuviet sekot līdzi jaunumiem, ērti sazināties un dalīties ar paša radīto saturu.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase