Variācijas par Facebook Phone

Viedtelefonu tirgus straujās attīstības ietekmē, Cukenberga vadībā, arī Facebook plāno piedāvāt patērētājiem viedtelefonu. Tādēļ arī mēs stila un dizaina portāla iStyle.lv veidotāji sekojam līdz jaunākajiem jaunumiem ikdienu. Vai tas būs Facebook zilajā krāsā?

Par to grūti spriest, bet dizaineri Tolga Tuncer (NR1) un Michal Bonikowski (NR2) nebaidās izrādīt savas koncepta dizaina variācijas.  Šie koncepti jau tiek dēvēti kā Bluephone vai Blue Experience. Dizaineri Facebook viedtelefona konceptu redz vairāk vai mazāk ar lielu touch screen un metāla, iespējams, alumīnija korpusu. Protams, arī veiksmīgi nopirktās Instagram aplikācijas pogu un citām īpašām Facebook funkcijām. Vizuāli interesanta arī ideja par Like pogu uz viedtelefona. Un pats galvenais, lai būtu poga uz Facebook čatu, kā teikt, pilnvērtīgai komunikācijai un iespēju klāstam. Gaidīsim, ko teiks Facebook pārstāvji jau tuvākajā nākotnē.

Variācija NR1 par Facebook Phone.

Variācija NR2 par Facebook Phone.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

3 Responses to “Variācijas par Facebook Phone”

  1. Labdien! Viens lūgums – nekropļojiet manu uzvārdu un lūdzu to izlabojat! Es neesmu nekāds CukeNbergs, pareizi ir jāraksta CukeRbergs! Atā!

  2. Smexx saka:

    NR 1 !

  3. adolfs saka:

    vot ar kumora izjūtu Markam Cukeram no 14:27, toč pašvaki :)

Leave a Reply

Draugiem.lv pase