Perfekta Logitech klaviatūra priekš visām Apple ierīcēm

Šodien Logitech papildina saules bateriju produktu klāstu ar jauno bezvadu tastatūru ar saules baterijām Logitech K760. Logitech saules bateriju produktu klāstā jau ir bezvadu tastatūra ar saules baterijām K750 un Logitech Solar Keyboard Folio iPad. Jaunajai tastatūrai ir Bluetooth savienojums un to viegli pārslēgt starp ierīcēm. Tā ļauj vienlaicīgi savienoties ar vairākām ierīcēm un tikai ar pogas pieskārienu ātri pārslēgties starp tām.

“Klēpjdatori, viedtālruņi un planšetdatori ir mums visapkārt – gan darbā, gan atpūtā,” sacīja Denis Pavillards, Logitech viceprezidents. “Tādēļ, ka Apple ierīces ir šīs tendences centrā, Logitech cenšas uzlabot veidu, kā cilvēki ar tām darbojas. Ar vienkāršo uzlādi ar gaismu, pazīstamo Mac taustiņu izkārtojumu un ērto konstrukciju, Logitech bezvadu tastatūra ar saules baterijām K760 patiks Apple lietotājiem visā pasaulē.”

Logitech bezvadu tastatūra ar saules baterijām K760 ir stilīga, kompakta un ar iebūvētiem solārajiem elementiem ērtai uzlādei. Ar viegli pārslēdzamo Bluetooth savienojumu varat sapārot tastatūru ar līdz pat trijām ierīcēm un pārslēgties starp tām bez nepieciešamības pieslēgties no jauna. Tas nozīmē, ka varat pārslēgties no rakstīšanas uz sava Mac datora uz iPad vai iPhone – un atkal atpakaļ tikai ar vienas pogas pieskārienu.

Nevainojami pieskaņota jūsu Apple ierīcei, Logitech bezvadu tastatūrai ar saules baterijām K760 ir plāns, minimālisma dizains un Mac taustiņi, to skaitā Command, Brightness, Eject u.c. Unikālā Logitech ieliektā taustiņu konstrukcija nodrošina ērtāku un klusāku rakstīšanu. Ar to iespējams drukāt ātrāk un precīzāk nekā uz ekrāna tastatūras.

Tastatūra ir veidota, lai samazinātu tās ietekmi uz vidi – tai ir videi draudzīga konstrukcija bez polivinilhlorīda, pilnībā pārstrādājams iepakojums un iebūvēti solārie elementi uzlādei. Līdzīgi jau iepriekšējām Logitech tastatūrām ar saules baterijām, jūs varat uzlādēt šo tastatūru jebkurā gaismā – vājā apgaismojumā vai lampas gaismā, dabiskajā vai mākslīgajā apgaismojumā. Pilnībā uzlādēta, tastatūra darbosies vismaz trīs mēnešus, pat pilnīgā tumsā (izmantojot astoņas stundas dienā).

Cena un pieejamība
Sagaidāms, ka Logitech bezvadu tastatūra ar saules baterijām K760 būs nopērkama no jūlija par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu Ls 56.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

3 Responses to “Perfekta Logitech klaviatūra priekš visām Apple ierīcēm”

  1. Vecis saka:

    Kautkāds ārprātīgs gejisms. Un pa 56ls neviens pidars šamo nepirks. Pa` lētu.

  2. unkniwn saka:

    “Priekš” nav jābūt virsrakstā, pēc latviešu valodas likumiem. Komentāru droši dzēsiet.

  3. ggoo saka:

    virsrakstā ir kalviatūra.. :)

Leave a Reply

Draugiem.lv pase