Latvijā būs pieejami oriģināli „Elecom” datoru aksesuāri no slavenā dizainera Oki Sato

Japāņu informācijas tehnoloģiju uzņēmums „Elecom”, kas ir atpazīstams ar savu dinamisko attīstību, sadarbībā ar dizaineru Oki Sato Latvijā sāk piedāvāt oriģinālus datoru aksesuārus. Latvijas tirgū tiek piedāvāti divi dažādi aksesuāri: optiskas trīs pogu peles „RINKAK” un „OPPOPET”, piecu pogu bezvadu lāzera peles „KASANE” un „ORIME”, kā arī inovatīvas un oriģinālas USB atmiņas „DATA clip” un „DATA hook”.

Jaunie aksesuāri ir no „Elecom” un dizainera Oki Sato kopīgi radītās trešās un ceturtās produktu līnijas. Trešo produktu līniju veido četras datora peles ar atšķirīgiem dizainiem un funkcijām. Piemēram, bezvadu lāzera peles „KASANE” un „ORIME” izceļas ar īpaši izteiktām netradicionālām formām, tajā pašā laikā to piecu pogu funkcionalitāte pilnībā atspēko priekšstatu par tradicionālu peli. ”KASANE” pelei vajadzētu izskatīties kā papīriem, izkaisītiem uz galda, savukārt pelei „ORIME” nav liektu līniju un tā ir pilnībā izveidota no līdzenām virsmām.

Vēl viens šīs aksesuāru līnijas produkts ir datora pele no „OPPOPET” kolekcijas, kas imitē vairāk nekā duci dažādu dzīvnieku. Katrā no pelēm ir izveidots nano uztvērējs, kas attēlots kā konkrēta dzīvnieka aste – kaķa, lapsas, cūciņas u.c. Šī ir lieliska izvēle dzīvnieku mīļotājiem, kuri meklē pašizteikšanās veidu!

Izstrādājot jaunus produktus, dizaineris radoši izmanto krāsainas un negaidītas detaļas. Piemēram, optiskās peles „RINKAK” gadījumā tiek radīta ilūzija, ka vads apvij tās korpusu (japāņu valodā rinkaku nozīmē objekta kontūru). Peles kontūras un tās rullīša krāsa saskan ar tās vada krāsu, tādējādi radot ilūziju, ka tie ir apvilkti un izkrāsoti ar vienu zīmuli.

Ceturtā produktu līnija piedāvā intriģējošas USB atmiņas „DATA clip” un „DATA hook” ar inovatīvu un neparastu dizainu – tām ir saspraudes un karabīnes formas. Oki Sato skaidro, ka šāds dizains radīts, lai attēlotu digitālās pasaules un ikdienas ciešo sasaisti un veicinātu to ciešāku uztveri. Jāpiebilst, ka šajā pavasarī USB atmiņa „DATA hook” saņēma starptautisku balvu „iF Product Design Award 2012”. Šī ir viena no visprestižākajām balvām, kas tiek pasniegta jau vairāk nekā 50 gadus izciliem produktiem, kas tiek uzskatīti par nākotnes industriālā dizaina raksturīgajām zīmēm.

Žurnāls „Newsweek” dizaineri Oki Sato ir atzinis par vienu no 100 viscienījamākajiem Japānas pilsoņiem. Viņa darbi ir izstādīti tādos muzejos kā „Modernās mākslas muzejs” un „Musée des Arts Décoratifs”. Produkti, kas pārstāv šo globālo zīmolu, pastāvīgi saņem plašas kritiķu uzslavas, īpaši tie, kas ir nesen sākti tirgot.

„Elecom” pilnvarotais pārstāvis Baltijas valstīs ir „ACME Baltija”, kura pārstāvis Paulius Paršeliūnas saka: „Mēs esam novērojuši, ka lietuvieši, latvieši un igauņi datora aksesuāros meklē ne tikai funkcionalitāti, bet arī emocijas, un tas ir tieši tas, ko mēs tagad varam piedāvāt!” Tādēļ tikai likumsakarīgs ir jautājums: „Vai Jūs vēlaties būt stilīgi?”

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Latvijā būs pieejami oriģināli „Elecom” datoru aksesuāri no slavenā dizainera Oki Sato”

  1. OP saka:

    Šīs peles jau labu laiku ir pieejamas Capital veikalos!

  2. adolfs saka:

    un cik ta viņas tur maksā?

Leave a Reply

Draugiem.lv pase