Apskats: Logitech Mini Boombox

Mūzikas mīļotajiem šī ierīce patiks, it īpaši tiem, kam patīk doties piknikos un līdzi ņemt mūziku un nevis tikai austiņās, bet tā lai dzird citi.

Logitech Mini Boombox ir dūres lieluma skaņas sistēma, kas liek brīnīties visiem, kuri pirmo reizi to dzird. Skaņas kvalitāte šim Boombox tiešām ir augstu vērtējama, ņemot vērā tā izmērus un protams arī skaļums, jo lielākā daļa parastās datora tumbiņas, kuras aizņem divreiz lielāku vietu, skan arī divreiz klusāk un skaņas kvalitāte nav salīdzināma.

Mazajam Boombox līdzi nāk vienīgi USB vads un pārveidotājs, lai to iespraustu rozetē – lādēšanai. Iepriekš lasīju, ka tā darbības laiks ar uzlādētu akumulatoru esot 10 stundas, bet ja nemaldos, tad uz mana galda, tas skan jau apmēram 12 vai vairāk stundas, tas nozīmē, ka ņemot līdzi to uz pikniku, nav jābaidās par to, ka paliksi bez mūzikas.

Iesākumā nevarēju saprast kā lai šo ierīci savieno ar kādu no telefoniem, jo diemžēl neesmu radis lasīt garās un garlaicīgās instrukcijas un pamācības, bet šoreiz bez tā nevarēja iztikt. Pieskaroties un paturot Bluetooth ikoniņu uz skārienjutīgās skaļruņa virsmas, to momentā sameklē ik viena ierīce, kas ir aprīkota ar Bluetooth. Labākais ir tas, ka ja vienreiz tu esi “sapārojis” savu ierīci ar Boombox, tad nākamajā reizē, kad vēlēsies to pieslēgt būs tikai jāieslēdz “zilais zobs” savā telefonā un “jāsapāro” tas caur telefonu. Ja tevi neuztrauc elektrības patēriņš, kas noteikti nav liels šim mazajam brīnumam, tad viņš istabā droši var stāvēt pie vada ieslēgts, lai no rīta tev nebūtu jākāpj ārā no gultas, lai ieslēgtu mūziku, bet tikai jāsavieno telefons ar Boomboxu un jāieslēdz mūzika, kas palīdzēs tev izrāpties no gultas un uzsākt dienas gaitas.

Pārsvarā es to savienoju ar Samsung Galaxy Ace viedtālruni un radio varēja dzirdēt ne tikai manā kabinetā, bet visās apkārt esošajās telpās, jo kā jau minēju, skaļums ir apbrīnojams šim dūres lieluma Boombox. Interesanti bija mēģināt to savienot ar dažādiem telefoniem, jauniem un veciem, un dažādām ierīcēm, pat stacionāro datoru, kuram ir pievienots “zilais zobs”. Protams ar jaunākajiem viedtālruņiem, kas ir aprīkoti ar jaunākajiem Bluetooth problēmu nebija un skaņa arī bija labāka par labu. Pat aiz pāris aizvērtām durvīm tas skan un skaņas kvalitāte nemainās. Interesantākais sākās, kad izdomāju to savienot ar vecākiem telefona modeļiem, kas arī ir aprīkoti ar Bluetooth, bet protams ne tik jaunu un spēcīgu, kāds tas ir jaunākajiem telefoniem. Piemēram ar LG KU990 arī nebija nekādu problēmu un skaņas kvalitāte diži nemainījās, toties ar Nokia C3 modeli radās problēmas, savienot abas ierīces bija tik pat viegli kā ar citām, bet skaņas kvalitāte bija daudzas reizes sliktāka kā ar iPhone vai kādu citu viedtālruni. Brīnumainā kārtā, ar Boombox izdevās savienot arī veco labo Sony Ericson T630. Mūzika gan neskanēja, bet liels pārsteigums bija zvanot pa šo telefonu un kad otru cilvēku dzirdēju nevis telefona skaļrunī, bet Logitech Boomboxā.

Mēģinot savienot stacionāro datoru ar Boombox radās pirmās problēmas savienošanas procesā, bet protams es apzinos, ka šī ierīce tam nemaz nav domāta, bet intereses pēc – kāpēc gan nē? Kad pēc ilgākiem centieniem izdevās savienot datoru ar Boombox viss apstājās pie tā, ka mūziku atskaņot gan neizdosies, iespējams tāpēc, ka Bluetooth kompītī bija no ebay un nekāds labākais :) bet vispār interesanti, kā šī brīnumainā ierīce spēj atrast arī ierīces no “akmens laikmeta”.

Mazo izmēru un labās skaņas dēļ es Logitech Mini Boombox piešķirtu 9,3 balles no 10. Cerams, ka kaut kad tuvākajā nākotnē, arī manā istabā vai plecu somā vienmēr līdzi būs Logitech Mini Boombox. Patreiz veikalos tā cena ir 60Ls, kas nav maz, ja uz Boomboxu skatās kā uz vienkāršu tumbiņu, bet zinot par to mazliet vairāk, es domāju daudziem šī cena kļūs atbilstoša kvalitātei.

Raksta un fotogrāfiju autors: Kristaps © iStyle.lv

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase