DISTREE EMEA 2012 šovā ACME Baltija prezentē unikālu datorpeli

Šī gada februārī šovā DISTREE EMEA 2012 SIA „ACME Baltija” prezentēja unikālo datora peli – „ACME Peanut mouse”, ko izstrādāja uzņēmuma dizaineri. Šī ikgadējā šova dalībnieki ir vadošās Informācijas tehnoloģiju (IT) kompānijas no vairāk nekā 80 valstīm Eiropā, Vidusāzijā un Āfrikā. „ACME Baltija” bija vienīgā kompānija, kas šovā pārstāvēja Lietuvas tirgu.


„Esam ievērojuši, ka klientu lēmumu par labu noteiktu tehnikas preču pirkšanai arvien vairāk ietekmē pievilcīgs dizains vai personiskās emocijas. Informācijas tehnoloģiju un modes tirgus saplūšana ir acīmredzama, tādēļ mēs cenšamies izstrādāt inovatīvus produktus, kas ir vienlīdz pievilcīgi ar dizainu, krāsām un funkcionālajiem parametriem. Šajā vasarā Baltijas valstīs un citos ārvalstu tirgos mēs prezentēsim šo unikālo datora aksesuāru, ko izstrādāja mūsu uzņēmuma dizaineri,” komentē uzņēmuma produktu direktors Ignas Rumbuitis.

Šova DISTREE EMEA 2012 programmā „60 sekundes, lai pārliecinātu” Lietuvas pārstāvji prezentēja „ACME Peanut mouse” pirmo oriģināla dizaina produktu, ko izstrādāja uzņēmums. Šīs programmas ietvaros oriģinālā pele tika pamanīta, pateicoties tās īpašajai formai un funkcionalitātei. Peles forma, kas atgādina zemesriekstu, piesaista to cilvēku uzmanību, kuriem patīk neierasti datora aksesuāri, un tās simetriskā forma ir lieliski piemērota gan kreiļiem, gan labročiem.

Tie lietotāji, kurus interesē inovācijas, būs ieintriģēti, ka šī ir bezvadu pele – tajā integrētā litija-polimēru baterija tiek uzlādēta, izmantojot USB vadu dažu stundu laikā un strādā bez pārtraukuma vairāk nekā mēnesi. Saskaņā ar „ACME Baltija” datiem, Baltijas valstīs un citos ārvalstu tirgos līdz šim nav bijušas pieejamas līdzīgas datora peles, līdz ar to var paredzēt, ka vasarā šis produkts iegūs lielu popularitāti.
„Dalība starptautiskajos šovos ir viena no labākajām stratēģijām eksporta tirgus attīstībā. Šova laikā mēs nodibinājām vairākus svarīgus kontaktus, īpaši ar pārstāvjiem no Austrumeiropas un Austrumāfrikas valstīm. Mums tas ir ļoti svarīgi, jo viens no kompānijas mērķiem šogad ir arvien intensīvāka produktu izplatība šajos tirgos, apgrozījumu palielinot par 20% un sasniedzot 50 miljonus litu,” saka „ACME Baltija” direktors Paulius Paršeliūnas.

Piedāvājam Jūsu uzmanībai video materiālu no „ACME Peanut mouse” prezentācijas šova DISTREE EMEA 2012 programmā „60 sekundes, lai pārliecinātu”:

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “DISTREE EMEA 2012 šovā ACME Baltija prezentē unikālu datorpeli”

  1. ess saka:

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa fFFFFFFFEILLLL

Leave a Reply

Draugiem.lv pase