Samsung GALAXY Beam – viedtālrunis ar iebūvētu projektoru

Mobile World Congress 2012 ietvaros Samsung prezentējis GALAXY Beam viedtālruni ar iebūvētu projektoru, kas ļauj lietotājiem uz liela projicētā ekrāna atainot dažādu veidu multivides saturu.

Ar GALAXY Beam spilgto 15 lumenu projektoru iespējams demonstrēt viedtālrunī saglabātās fotogrāfijas, video un citu digitālo saturu ērti aplūkojamā izmērā uz telpas sienām, griestiem vai jebkuras citas gludas virsmas. Video klipi, kartes, biznesa informācija, spēles – GALAXY Beam ļauj projicēt visdažādākā veida multivides saturu, piedāvājot augstas izšķirtspējas attēlu līdz pat 50 collu izmēram. Viedtālrunī pieejama īpaša projektora lietošanas aplikācija, kas ļauj viegli un ērti izvēlēties projicējamo saturu un pāris vienkāršos soļos aktivizēt projektoru.

GALAXY Beam īpaši patiks jauniešiem, kuri novērtēs viedtālrunī iebūvēto 5 megapikseļu kameru, bet studenti varēs kopīgi izskatīt savus studiju darbus, padarot grupu mācīšanos daudz interaktīvāku un efektīvāku. GALAXY Beam ir ideāli piemērots viedtālrunis arī mobilo spēļu cienītājiem, kuri, pateicoties Game Hub centrmezglam, varēs piekļūt vairāk nekā 1000 dažādām spēlēm. Šīs spēles kļūs īpaši aizraujošas, sacenšoties ar draugiem uz liela projicēta ekrāna.

GALAXY Beam teicami kalpos arī biznesa vides cilvēkiem, ļaujot uz sienas projicēt attēlus un informāciju, kas nepieciešama darbā ar klientiem vai partneriem.

Neskatoties uz to, ka tālrunī iebūvēts projektors, GALAXY Beam nebūt nezaudē eleganci un mobilitāti – viedtālruņa ergonomiskā korpusa biezums ir vien 12,5 milimetri. Viedtālrunis darbojas uz Android 2.3 Gingerbread operētājsistēmas bāzes, tam ir 1 Ghz divkodolu procesors un 8 GB iebūvētā atmiņa, savukārt par enerģijas krājumiem rūpēsies ietilpīgā 2000 mAh baterija.

Samsung GALAXY Beam tehniskās specifikācijas:


Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Samsung GALAXY Beam – viedtālrunis ar iebūvētu projektoru”

  1. Pauls_G saka:

    nu sākās projektoru ēra telefonos

Leave a Reply

Draugiem.lv pase