iStyle.lv apmeklē ikgadējo Logitech mediju pasākumu

Arī iStyle.lv pabija Logitech mediju pasākumā. Pasākums visā visumā izdevies, jo žurnālistiem tika dota iespēja brīvā gaisotnē aplūkot jaunākos Logitech produktus.

Jau pirms prezentāciju sākuma paspēju mazliet papspaidīt jaunās pelītes – Logitech Cube un Touch Mouse M600. Runājot par M6oo, tad pele tiešām patīkami ietilpst plaukstā un ir ērta lietošanai, atšķirībā no cube, kuru lietojot likās, ka spaidi mazu lego klucīti un taustiņu izvietojums arī ir neierasts, kreisais taustiņš ir pa visu peles priekšpusi, bet labais savukārt ir peles aizmugurē, kas brīžiem rada vēlmi lietot peli horizontālā stāvoklī, bet nenoliedzami ir tas, ka sēžot vilcienā vai kādā kafejnīcā, ērtāk paņemt līdzi būtu tieši cube, jo tā ir maza, viegli iemetama somā vai pat kabatā, kas atkal rada iespējamību to viegli pazaudēt.

Prezentācijas sākumā Logitech pārstāvis žurnālistiem atklāja, ka Logitech plāno būt līderis starp tiem, kas izgatavo tieši planšetdatoru aksesuārus. Viņu mērķis ir ir izveidot dažādus aksesuārus, lai atvieglotu planšetdatoru lietošanu jeb kādā dzīves situācijā, guļot gultā, braucot autobusā, sēžot āra kafejnīcā, klausoties mūziku, skatoties video vai runājot pa skype.

To, ka Logitech šobrīd tendējas tieši uz planšetdatoru aksesuāru izgatavošanu varēja pamanīt tieši šajā prezentācijā, jo lielākā daļa produktu bija domāta tieši tiem. Man visvairāk atmiņā iespiedās AV stends, kurš ir aprīkots ar skaļruni un to var pieslēgt televizoram, lai gan tikai ar vadu, zinot, ka jaunie televizori ir aprīkoti ar “zilo zobu”, tad domājams, ka drīzumā vajadzētu arī stendu, kuru savienojot ar TV nebūs nepieciešami vadi.

Lieta, kuru tā īsti nevarēju izmēģināt bija iPad kursorsvira, jeb kā tautās saka – “džoistiks”. Iespējams, ka tiem, kas planšeti izmanto spēlēm, tiem šis jaunais plastmasas džoistiks ies pie sirds, bet lai apskatītu attēlus un vienkārši darbojoties ar iPad šī lieta ir bezjēdzīga.

Tastatūras ietvars manuprāt ir lieta, kas noderētu ikvienas planšetdatoru lietotāju, jo tas ir ceļš uz to, ka planšete gandrīz pilnībā aizstāj portatīvo datoru, varbūt taustiņi tiešām varētu būt mazliet savādāki, ja tie būtu tādi kā Solar Keyboard K750, kas arī bija apskatāma, tad es uzskatu, ka šis ietvars būtu ideāls.

Lieta, kuru es noteikti tuvākajā laikā iegādāšos ir Mini Boombox skaļrunis, jo pieslēgties tam ir vieglāk par viegli un mazā telpā skaņas kvalitāte un skaļums ir pilnīgi pietiekams. Ar lielo Wireless Boombox manuprāt pietiktu pat vidēja lieluma zālei, pirmais, kas ienāca prātā man – aerobikas nodarbībām.

Izmēģināt un aplūkot varēja arī tastatūru K360 un datorpeli M325, kas kā redzams bildē ir ar vienādu apdruku. Izskatās stilīgi un PC tipa datoriem noteikti ļoti labi piestāv. Starp citu, arī dāvanā no Logitech saņēmām tieši šādu, M325 pelīti, liels paldies par to. :)

Protams prezentācijā bija apskatāmi vēl dažnedažādi Logitech jaunumi, noteikti par tiem drīzumā uzzināsim ko vairāk.

Raksta un fotogrāfiju autors: Kristaps © iStyle.lv

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “iStyle.lv apmeklē ikgadējo Logitech mediju pasākumu”

  1. Tautas novērojums saka:

    Jo blogeris sekmīgāks, jo brangāks.

  2. […] reizē, kad to ieraudzīju, vēl pirms Logitech mediju pasākuma, man likās, ka šī pele būs tik kosmiska, ka pat rokās to nevarēs paņemt, bet tā galīgi […]

Leave a Reply

Draugiem.lv pase