Taustāmāka pasaule ar Logitech Touch Mouse M600

Šodien datorpeļu ražotājs Logitech atklāja Logitech Touch Mouse M600 – peli ar skārienvirsmu, kas ļauj datorā pārvietoties intuitīvi ar pirkstiem.

“Cilvēki arvien vairāk pierod pie pirkstu izmantošanas, lai darbotos ar saviem viedtālruņiem un planšetdatoriem,” sacīja Tods Volkers, Logitech zīmola vadītājs. “Daudziem cilvēkiem šie žesti jau kļuvuši pašsaprotami. Logitech Touch Mouse M600 seko šai evolūcijai, kā mēs mijiedarbojamies ar digitālo pasaule un ļauj arī datoros darboties ar dabiskām, intuitīvām kustībām.”

Ar Logitech Touch Mouse M600 jūs varat vilkt un ritināt, lai arī kur jūsu pirksti atrastos uz peles. Tās modernais dizains, noapaļotās malas un lietošanas ērtībām konstruētie izliekumi šo skārienpeli padara ērtu jūsu rokai un tā izskatīsies labi visur, kur izmantojat savu klēpjdatoru.

Logitech Flow Scroll progranmatūra nodrošina ritināšanu, kas ir plūstoša, gluži kā ritināšana viedtālrunī. Slidiniet savu pirkstu pa skārienvirsmu, lai iegūtu tūlītēju, nepārtrauktu un brīvi plūstošu ritināšanu pa tīmekļlapām.

Peles unikālā forma ir konstruēta tā, lai ar to būtu ērti veikt visbiežāk veiktos uzdevumus – norādīšanu, klikšķināšanu un ritināšanu. Tā būs piemērota kā kreiļiem, tā labročiem, jo klikšķināšanas laukumus var viegli noteikt no jauna ar Logitech SetPoint programmatūru. Turklāt Logitech Touch Mouse M600 ir nelielais Logitech Unifying uztvērējs, ar kuru var pieslēgt līdz pat sešām saderīgām pelēm un tastatūrām ar vienu USB pieslēgvietu. Pievienojiet tastatūru, pārslēdzieties starp pelēm bez nepieciešamības mainīt uztvērējus vai aizņemt citas USB pieslēgvietas.

Šī elegantā pele ir tas, ko varētu gaidīt no Logitech – ar gludu pamatni, uzlabotu optisko izsekošanu un ļoti vienkāršu lietošanu.

Logitech Touch Mouse M600 ir godalgota International CES Innovations 2012 Design and Engineering Awards datoru ārējo ierīču kategorijā.

Sagaidāms, ka Logitech Touch Mouse M600 būs nopērkama no februāra vidus par Ls 49.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Taustāmāka pasaule ar Logitech Touch Mouse M600”

  1. as saka:

    Jo tālāk, jo trakāk

Leave a Reply

Draugiem.lv pase