Industriāli moderns interjers Barselonas centrā

Stila un dizaina portāla iStyle.lv dizaina sadaļu papildinot aplūkosim interesantu interjeru Barselonā, kas tapis nedaudz industriālā stilā. Īsumā izvēlamies vecu objektu – ēku vai kādu citu atbilstošu telpu, aizmirstam par īpašu iekšējo apdari un iekārtojam to ērti un mājīgi.

Šī ēka saglabājusies kopš 1930. gada,  saglabājot lielās durvis un citus elementus. Renovējot šādu ēku būtu nepieciešams to labi nosiltināt Latvijas laika apstākļiem atbilstoši un iekārtot. Barselonā, protams par ēkas siltināšanu nebūs jāuztraucas. Par iekšējo apdari runājot – nepieciešams špaktelis un krāsa. Atbilstoši vairāk līdzekļu iespējams atvēlēt iekārtojumam un tehnoloģijām, lai būtu ērti un komfortabli dzīvot. Personīgi, šī šķiet perfekta ideja un risinājums radošām personībām, kas spēj veidot lietas un izdomāt risinājumus.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Industriāli moderns interjers Barselonas centrā”

  1. Vitauts saka:

    ljoti auksts risinaajums dziivojamaam telpaam.

  2. Pauls_G saka:

    ja labi piekurina tad viss ok 😀 bet patiesība jau ir atkarīgs no iekārtojuma – dīvāns, galds, paklājs! Telpa, protams ir bik pa lielu, ja būtu mazāka būtu mājīgāk. Bet nejau vienmēr vajag to nelietderīgo sienu apdari ko tu redzi tikai vizuāli un nejūti. Mājīgumu var panākt arī savādāk :)

Leave a Reply

Draugiem.lv pase