Lifebook koncepts

Koncepts stila un dizaina portālā iStyle.lv, kādu reti kurš būs iztēlojies – 4 in 1, jeb viss vienā. Portatīvais dators savietots ar viedtelefonu, fotokameru un planšetdatoru, ko dēvē vienā vārdā Lifebook.

Koncepta mērķis ir ne tikai apvienot visu vienā ietvarā, bet arī darbināt visas ierīces ar vienu sistēmu un tehnoloģijām. Grūti gan iedomāties kā visas šīs ierīces varētu darboties no viena vienīga portatīvā datorā – varbūt tas ir iespējams. Pieminēšu arī to, ka klaviatūras lomu konceptā atveido planšetdators. Īsumā, individuālas ierīces ar kopējām mikroshēmām.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

3 Responses to “Lifebook koncepts”

 1. Klusais saka:

  Hih. Es par šito tiku domājis jau bērnībā, vēl kasešu maģīšu ērā un un CD uzplaukuma laikā. Kāpēc ierīces nevarētu sastāvēt no moduļiem? Ja paskaita man mājās ir kādi 6 cd/dvd draivi dažādās ierīcēs. 3 pastiprinātāji. 4 rādžiņi utt. Potenciāla iespēja ka es kaut divus darbinu vienlaikus ir minimāla. kāpēc gan es vienu un to pašu draivu nevarētu kad vajag piejūgt tv, kad vajag PC, kad nepieciešams – potratīvajam vai mūzikas centram? Tāpat ar radio un citām ietaisēm. Vienbrīd jau likās ka lietas varētu aiziet šajā virzienā vismaz datu nesēju jomā un neliela attāluma datu parraidē – bet… ..sūkā ledu! Katrai sevi cienošai firmai ir sava atmiņas karte, savs datu parraides standarts utt. Labi tas vai slikti – grūti spriest. Vajag jau laikam arī konkurenci.

 2. Pauls_G saka:

  Lēnām jau pie tā tiek strādāts, tāpat kā vēlās ieviest vienotus lādētājus viedtelefoniem…bet nu par tām atmiņas kartēm ir diezgan nepārdomāti jeb pārdomāti lai būtu patstāvīgs klients vienam uzņēmumam. Piemēram es lapbrāt nomainīti mājas kinozāli pret ko mazāka izmēra un multifunkcionālaku, bet kas ir piemērotāks?

 3. PIEDĀVĀJU DARBU saka:

  Man kkā šķiet ka šitā štelle neies..
  nu labi..
  ja planšetē būtu pietiekami daudz vietas failiem.. galv. mūzikai/filmām..

  Lai būtu lielāks prieks to staipīt līdz..

  un tad es to varētu “iebāzst” sava auto maģī… kā panelīti.. galvenokārt jau mūzikai un arī navigācijai.

  es to varētu iespraust jebkurā tv un skatīties filmas.
  Ja es to varētu “iebāzt” jeb kurā datorā.. mājās vai I kafēnīca un strādāt pie saviem darbiem…

  Tad es šam visam saskatītu jēgu..
  bet ja tikai neika laptops .. tad nē
  no no no

Leave a Reply

Draugiem.lv pase