iF balva Logitech tastatūrai ar saules baterijām K750‏

Šodien Logitech paziņoja, ka Logitech bezvadu tastatūra ar saules baterijām K750 ir godalgota ar prestižo 2012.gada International Forum Design (iF) balvu par izcilību plaša patēriņa produkta dizainā. Logitech bezvadu tastatūra ar saules baterijām K750 bija viens no gandrīz 3 000 iesniegtajiem darbiem datortehnikas kategorijā un ieguva prestižo godalgu.

“Esam pagodināti par faktu, ka Logitech bezvadu tastatūra ar saules baterijām K750 ir novērtēta ar iF produkta dizaina balvu,” sacīja Thibaud Nolf, Logitech tastatūru produktu vadītājs Eiropā. “Mēs izstrādājam novatoriskus produktus, ko cilvēki var lietot arī ikdienā. iF žūrijas atzinība ir ne tikai novērtējums grūtajam darbam, ko esam ieguldījuši šī produkta radīšanā, bet arī Logitech jaunradei vispār.”

Logitech bezvadu tastatūra ar saules baterijām K750

Logitech bezvadu tastatūra ar saules baterijām K750 darbojas ar istabā esošo apgaismojumu – nav pat vajadzīga tieša saules gaisma – tādejādi nekad nebūs jāmaina baterijas. Uzlādēta, K750 spēja darboties līdz pat trijiem mēnešiem pilnīgā tumsā. Apvienojot labāko no tradicionālajām tastatūrām, klēpjdatoriem un īpašo Logitech ieliekto taustiņu virsmas konstrukciju, jūs iegūstat ātrāku, klusāku un stundām ilgu ērtu rakstīšanu. Bez polivinilhlorīda un pilnībā pārstrādājamā iepakojumā, šī tastatūra ir veidota, lai samazinātu līdz minimumam tās ietekmi uz vidi. Tagad nopērkama arī Logitech bezvadu tastatūras ar saules baterijām K750 versija Mac datoriem; informāciju par abām meklējiet Logitech.com

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase