Logitech izziņo modinātāja sēdni iPod un iPhone

Šodien Logitech izziņoja Logitech modinātāja sēdni S400i iPod un iPhone. Ierīce ļauj jums iemigt un pamosties pie iemīļotākajām dziesmām, turklāt vienlaikus arī uzlādējot iPod/iPhone.


Logitech modinātāja sēdne S400i rada bagātu stereo skaņu un ļauj atskaņot mūziku no iPod, iPhone vai iebūvētā FM uztvērēja – klausāties, iemiegat un pamostaties ar FM radio, modinātāja signālu vai iemīļotāko dziesmu.

“Cilvēki vēlas klausīties mūziku savās mobilajās ierīcēs nezaudējot skaņas kvalitāti vai tērējot bateriju,” atzīst Logitech Baltijas mazumtirdzniecības vadītājs Eduards Zeps. “Logitech modinātāja sēdnei S400i ir noderīgas funkcijas un kompakta forma, kas iederēsies uz jebkura nakts skapīša. Ierīces daudzpusība – mūzikas atskaņotājs, radio, uzlādes vieta un modinātājs – padara to par nevainojamu piederumu iPod un iPhone lietotājiem.”

Modinātāja sēdnei S400i ir dubulta modinātāja iestatījumi un snaudas funkcija, tādejādi to var lietot divi cilvēki, kā arī pults, ar kuru to kontrolēt no gultas tālākā stūra. iPod/iPhone varēsit uzlādēt pat tad, kad skaļruņi ir izslēgti. Logitech modinātāja sēdne S400i strādā ar visu paaudžu iPhone, iPod touch, iPod nano un 6.paaudzes iPod classic.

Cena un pieejamība
Sagaidāms, ka Logitech modinātāja sēdne S400i būs nopērkama jau oktobrī par Ls 70.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase