Dekoru Fabrika piedāvā koka smaržkociņus AromaTree

Latvijas ražotājs SIA “Dekoru Fabrika” ievieš tirgū jaunu un inovatīvu produktu AromaTree smaržkociņi, kas izgatavoti no dabīga koka un aromātiskām eļļām. AromaTree ir gabaliņš dabas, ar ko iepriecināt sevi vai citus, der kā suvenīrs, to var izmantot darbā, mājās vai mašīnā.

AromaTree ir dabīga koka ripiņa, minimāli apstrādāta, saglabājot koka miziņu, iesmaržināta ar dabīgu aromātisko eļļu un rotāta ar smalku gravējumu. Pašlaik dekors ir pieejams ar jasmīnu, citronu un piparmētru aromātu, un koksnes faktūra nodrošina ilgāku aromāta noturību. Aromātisko dekoru gravējumi iznākuši divās sērijās: sirsnīgā un Rīgas sērija. Ir iespējams veikt arī individuālu pasūtījumu ar sev vēlamo gravējumu.

SIA „Dekoru fabrikas” vadītājs Juris Ozols stāsta: „Šī ir lieliska un visiem pieejama iespēja iepriecināt savus radus, draugus, kolēģus vai biznesa partnerus ar unikālu gravējumu un aromātu”.

Aromātiskā dekora iepakojums ir videi draudzīgs, izgatavots Latvijā no otrreiz pārstrādāta papīra. Informācija par AromaTree un tā tirdzniecības vietām ir pieejama mājaslapā www.aromatree.lv.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase