Auto Īle un Herbst pirmais Baltijā saņem ISO sertifikātu

SIA Auto Īle un Herbst ir kļuvis par pirmo Volkswagen dīleri Baltijā, kura servisa un pārdošanas daļa ir saņēmusi TUV SUD Management Service GmbH (Vācija) sertifikātu par atbilšanu ISO 9001:2008 kvalitātes standartiem.

Uzņēmums ir pirmais un vienīgais Volkswagen dīleris Baltijas valstīs ar šādu augsta līmeņa sertifikātu par atbilstību ISO 9001:2008 standartam. SIA Auto Īle un Herbst kolektīvs vēlas sniegt augsta līmeņa pakalpojumus esošajiem un potenciālajiem klientiem, tādēļ vadība rūpīgi seko līdzi darba izpildei un klientu apmierinātībai. Vadība ir pateicīga saviem klientiem par kritiku, ierosinājumiem un uzslavām, kas dod iespēju uzlabot darba kvalitāti un pakalpojumu klāstu.

Auto Īle un Herbst valdes loceklis Māris Īle: “Laikā, kad auto tirgus piedzīvoja smagu lejupslīdi un ekonomiskā situācija valstī nebija iepriecinoša, mēs aktīvi strādājām pie sniegto pakalpojumu kvalitātes celšanas. Izmantot brīvo brīdi to darbu veikšanai, kuriem parasti nepietiek laiks, bija pareizais solis, kas tagad ir novērtēts ar ISO sertifikātu. Tas ir kārtējais apliecinājums gan mūsu pastāvīgajiem, gan jaunajiem klientiem, ka savus pakalpojumus sniedzam ar lielu rūpību, ievērojot kvalitātes prasības.”

Lai piedāvātu klientiem plašākas servisa iespējas, SIA Auto Īle un Herbst ir izgājis Škoda rūpnīcas (Čehija) pirmssertifikāciju un šā gada jūlijā tiks parakstīts līgums ar Škoda rūpnīcu par servisa partnerību. Škoda servisa partnerība dos iespēju apkalpot arī Škoda garantijas automašīnas.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase