HTC prezentē jaunu 3D multimediju viedtālruni – HTC EVO 3D

HTC šodien paziņojis par jaunā viedtālruņa HTC EVO 3D ienākšanu Eiropas tirgū. Piedāvājot nepārspējamu trīsdimensiju pieredzi bez brillēm, stilīgais HTC EVO 3D ar HTC Sense lietotāju saskarnes jaunākajām iespējām nodrošina ērtu un vienkāršu video un attēlu uzņemšanu un dalīšanos ar ģimeni un draugiem. Šajā jaudīgajā multimediju ierīcē ir pieejami arī HTC Watch videopakalpojumi, nodrošinot tā lietotājiem iespēju baudīt gan Holivudas grāvējus, gan pašu uzņemtās 3D filmas.

„Viedtālruņi ir radījuši revolūciju cilvēku paradumos komunicēt un izklaidēties, esot ceļā. Tagad jūs varat savā kabatā paņemt līdz savas iemīļotās filmas, mūziku, fotogrāfijas un spēles jebkur, kur jūs dodaties,” komentē HTC EMEA Prezidents Florians Zeihe (Florian Seiche). “HTC EVO 3D ļauj cilvēkiem izmēģināt šo jauno tehnoloģiju ārpus dzīvojamās istabas, dodot iespēju iemūžināt un dalīties ar piedzīvoto ar ģimeni un draugiem pārsteidzošā 3D formātā”.

3D bez brillēm
Satriecošs stereoskopisks ekrāns nozīmē, ka 3D efekti var tikt izbaudīti dabiski fotogrāfijās un video tieši ekrānā, bez nepieciešamības izmantot 3D brilles. Izdzīvojiet vērtīgākos dzīves brīžus tā, it kā jūs joprojām būtu tur; skatieties dzīvīgus HTC EVO 3D divu 5-megapikseļu kameru ierakstītos video.

Izklaide, esot ceļā
Izklaide piedzīvo pilnīgi jaunu dimensiju ar 3D filmām, video, attēliem un spēlēm 4,3 collu qHD ekrānā. Šis visaptverošais 3D efekts kopā ar stereo skaņu veido jaunu izpētes vērtu pasauli. HTC EVO 3D darbina spēcīgs 1.2 GHz divkodolu Qualcomm Snapdragon procesors, kas nodrošina ne vien 3D funkciju, bet arī ātru un jaudīgu pārlūkošanu, tūlītēju attēlu uzņemšanu – perfektu, lai iemūžinātu straujus dzīves mirkļus – un plūstošu, nepārtrauktu HD (720p) video atskaņošanu.

HTC Sense
HTC EVO 3D dizainu papildina jaunākās HTC Sense iespējas. Novērtējiet 3D izvēlnes un pielāgojiet aktīvo sākuma ekrānu (lockscreen), kas ļaus jums reālajā laikā piekļūt vissvarīgākajam saturam – sākot ar fotogrāfijām un līdz pat jaunākajai informācijai sociālajos tīklos. Vienalga – e-pasts, sociālie tīkli vai sērfošana internetā – aktīvais sākuma ekrāns kļūs par pielāgojamu vārteju, kas ļaus jums acumirklī piekļūt iecienītajām aplikācijām ar vienu kustību. Pieejama arī pazīstamā HTC laika prognozes aplikācija, kas ļauj jums lūkoties mākoņos un gozēties saulē ar brīnišķīgām, jaunām pilnekrāna 3D animācijām.

Iemūžini mirkli
HTC EVO 3D divas 5-megapikseļu kameras ir uzlabotas ar jaunām iespējām, lai palīdzētu perfekti iemūžināt mirkli tā, kā jūs to redzat. Bez piepūles pārslēdzieties starp 2D un 3D atbilstoši savam noskaņojumam, un pievienojiet jaunu, radošu perspektīvu saviem attēliem ar “Tiltshift Effect” (selektīvā fokusēšana) – pēc izvēles atsevišķas ainas detaļas padarot izplūdušas, radot iespaidīgu mērogu modeļu efektu. Pateicoties platleņķa, f2.2 maksimālā atvēruma kamerai, tā lieliski darbosies arī zemā apgaismojumā, un video tiks uzņemti perfektā 720p izšķirtspējā līdz pat 30 kadriem sekundē, padarot HTC EVO 3D par perfektu palīgu, lai iemūžinātu vakaru ar draugiem.

Augstākās klases dizains, nepārspējams izpildījums
Atbilstoši HTC zīmola dizainam, HTC EVO 3D augstākās klases dizains un sajūtas ir uzlabotas pateicoties slaidākām formām un lieliskam divu kameru novietojumam. HTC EVO 3D priekšskatu veido slaidas līnijas, kas tālrunim liek izskatīties reljefam, tomēr dabiski iegulst jūsu plaukstā.

Pieejamība
HTC EVO 3D viedtālrunis būs pieejams Eiropā, sākot ar 2011. gada jūliju.

HTC ECO 3D videoapskats:

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase