Latvijā ienāk budžeta klases Android tālrunis – Vodafone 858

Latvijā ienāk jaunais Vodafone 858 budžeta klases viedtālrunis, ko saviem klientiem piedāvā mobilo sakaru operators Bite. Jaunais tālrunis pārsteidz ar plašo funkciju klāstu, eleganto dizainu un zemo cenu. Telefons nodrošina ļoti ērtu piekļuvi internetam, turklāt viegli ļauj kontrolēt arī interneta datu patēriņu, jo tam ir iespēja ieslēgt un izslēgt datu pārraidi un tādā veidā izvairīties no neapzinātas vai nejaušas interneta lietošanas telefonā.

„Cilvēki arvien biežāk izmanto gudros telefonus kā datora aizstājējus, atrodoties ārpus darba vai mājām. Tie ļauj ērti piekļūt sociālajiem tīkliem, dažādiem portāliem un arī saņemt vai nosūtīt e-pastus no telefona. Tagad šīs priekšrocības varēs izmantot daudz vairāk klientu, jo jaunais Vodafone 858 tiek piedāvāts par tiešām ļoti demokrātisku cenu,” skaidro Kristīne Britāne, Bite Latvija mārketinga vadītāja.

Tālrunis ir aprīkots ar Android operētājsistēmu. Tas nozīme, ka telefonā ērti un viegli var lietot, piemēram, Google meklētāju vai kartes un tā vietā, lai zvanītu uz uzziņu dienestu, nepieciešamo informāciju caur internetu var atrast savā telefonā. Tālrunī iespējams arī lejupielādēt desmitiem citu bezmaksas aplikāciju no Android aplikāciju veikala, kas telefonu var padarīt par īstu kabatas datoru.

Kompaktajam un gaumīgajam Vodafone 858 ir skārienjūtīgs 2.8 collu ekrāns un 2 Mpix kamera, kas fotografētās bildes ļaus printēt arī fotoalbumam.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Latvijā ienāk budžeta klases Android tālrunis – Vodafone 858”

  1. haha_best saka:

    nu c`mon – kāda ir tā demokrātiskā cena, kāda Android versija utt.? tiešām grūti to visu bija uzrakstīt, tad kāpēc vispār vajadzēja kaut ko skribelēt?

Leave a Reply

Draugiem.lv pase