Nokia E6 ar Symbian Anna pieejams Latvijā

Biznesa viedtālrunis Nokia E6 ar pilnu QWERTY tastatūru un skārienekrānu ir pieejams Latvijā. Tas aprīkots ar Symbian operētājsistēmas jaunāko versiju Symbian Anna, kurā pieejami tādi lietojamības uzlabojumi kā pilnīgi jauns un ātrs interneta pārlūks, jauna izskata ikonas, ērtāka teksta ievade un uzlabota Ovi Kartes lietotne. Nokia E6, kas ir Nokia E71 un Nokia E72 pēctecis, nodrošina īpaši ilgu akumulatora darbības laiku elegantā nerūsējošā tērauda un stikla dizainā.

“Nokia E6 ir radīts gan darba vajadzībām, gan brīvajam laikam,” saka Aivars Krauklis, Nokia Latvija mobilo tālruņu tirdzniecības vadītājs. “Viedtālrunis atbalsta līdz pat desmit elektroniskā pasta kontiem un, pateicoties dažādām iepriekš uzstādītām lietojumprogrammām, pieejai sociālajiem tīkliem un e-pastam tieši no sākuma ekrāna, Nokia E6 tālrunis ir vienlīdz laba izvēle biznesa profesionāļiem un radošo profesiju pārstāvjiem.”

Biznesa viedtālrunī Nokia E6 pieejama droša reāllaika piekļuve korporatīvajām sistēmām ar Mail for Exchange, Microsoft Communicator Mobile un Microsoft SharePoint Server starpniecību. Tāpat tas piedāvā arī atjauninātas bezmaksas Ovi Kartes ar GPS navigāciju kājāmgājējiem un autobraucējiem.

Nokia E6 turpina Nokia E71 un Nokia E72 iesākto veiksmes gājienu ar tādām iespējām un funkcijām kā:

  • VGA izšķirtspējas skārienekrāns, 326 pikseļi uz collu
  • Vairāku kalendāru atbalsts
  • 8 GB iebūvētā atmiņa, papildu 32 GB microSD atbalsts
  • 8 megapikseļu kamera ar duālo LED zibspuldzi
  • Reāllaika sociālo tīklu atjauninājumi sākuma ekrānā
  • Plašs biznesa, izklaides un ceļojumu lietojumprogrammu klāsts no Ovi Veikala

Nokia E6 nesubsidētā mazumtirdzniecības cena ir LVL 315.

Plašāka informācija par Nokia E6: http://bit.ly/E6_

Jaunais izklaides viedtālrunis Nokia X7 ar četru collu AMOLED skārienekrānu, kas aprīkots Symbian Anna, Latvijā būs pieejams jūlija beigās. Plašāka informācija par Nokia X7: http://bit.ly/X7_

Tuvāko mēnešu laikā ar Symbian Anna būs aprīkoti arī Nokia N8, Nokia E7, Nokia C7 un Nokia C6-01 viedtālruņi. Uzstādīt Symbian Anna programmatūru būs iespējams arī iepriekš iegādātiem viedtālruņiem Nokia N8, Nokia E7, Nokia C7 un Nokia C6-01.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Nokia E6 ar Symbian Anna pieejams Latvijā”

  1. Raitis saka:

    Klau, ir zināms kad anna būs pieejama, vai jau ir?

Leave a Reply

Draugiem.lv pase