ASUS piedāvā planšetdatoru Eee Pad Transformer

Šodien korporācija ASUS paziņo par pirmajām ASUS planšetdatora Eee Pad Transformer piegādēm. Šis planšetdators ir īpaši piemērots lietotājiem, kam nepieciešamas gan multivides, gan mobilās produktivitātes nodrošinātās iespējas.

Planšetdators Transformer, kurš darbojas ar jauno operētājsistēmu Android 3.0 Honeycomb, ir aprīkots ar izvēršamu tastatūras dokstaciju, kas paildzina tā akumulatora darbības ilgumu līdz 16 stundām. Operētājsistēma Honeycomb apvienojumā ar ASUS intuitīvo lietotāja saskarni Waveshare un jaudīgajiem parametriem padara planšetdatoru Transformer par aizraujošu portatīvo ierīci, kas ir piemērota gan darbam, gan izklaidei.

Mini kinozāles izklaide, atrodoties ceļā

Planšetdators Transformer ir aprīkots ar divkodolu procesoru NVIDIA® Tegra™, kas nodrošina acumirklīgas tīmekļa pārlūkošanas iespējas, ātrāku reakcijas laiku un labāku veiktspēju vairākuzdevumu režīmā. No izturīga un pret skrambājumiem droša stikla izgatavoto IPS paneli var skatīt līdz pat 178° leņķī, un tas nodrošina līdz pat 50% labāku krāsu izšķirtspēju nekā citi tirgū piedāvātie planšetdatori. Iebūvētā SRS skaņas tehnoloģija piedāvā dinamisku trīsdimensiju stereo audio skaņu ar maksimālu basu reakciju un plašu skaņas lauku, ko nodrošina divi nemanāmi skaļruņi, kas iestrādāti 12,98 mm biezajā korpusā, kas sver tikai 680 g. Šī ierīce tiešām ir piemērota mobilās izklaides iespējām — tās 5 MP aizmugures un 1,2 MP priekšpuses kamera nodrošina iespēju uzņemt un ierakstīt videoklipus, ko var atskaņot HDTV ierīcē, izmantojot HDMI izvades miniportu.

Iespēja pāriet no skārienpaliktņa uz klēpjdatora režīmu, izmantojot tastatūras dokstaciju

Planšetdators Transformer atšķiras no pārējiem tirgū piedāvātajiem planšetdatoriem ar to, ka tam ir pieejama papildu dokstacija. Tā nodrošina piekļuvi QWERTY tastatūrai, kā arī unikālajiem Android funkciju taustiņiem, ļaujot izmantot planšetdatoru Transformer kā pilnvērtīgu klēpjdatoru. Planšetdators Transformer ir lieliski piemērots profesionālām vajadzībām — izmantojot sākotnēji ielādēto Polaris® Office® 3.0, kas ir profesionāls Mobile Office risinājums, lietotāji var rediģēt dažādu veidu Office dokumentus, tostarp dokumentu (.doc), izklājlapu (.xls) un prezentāciju (.ppt) failus. Skārienpaliktnis, 3,5 mm audio spraudnis, divi USB porti un iebūvētais SD karšu lasītājs, kas nodrošina ērtas failu koplietošanas un krātuves paplašināšanas iespējas, ļauj izmantot planšetdatoru Transformer kā daudzpusīgu multivides centru. Turklāt parocīgā ASUS tīmekļa krātuve ar neierobežotu krātuves vietu viena gada periodā ļauj bez raizēm lietot datoru mākoņu arhitektūras pakalpojumos. Dokstacija paildzina planšetdatora Transformer 9,5 stundas ilgo akumulatora darbības laiku līdz 16 stundām, tāpēc šo planšetdatoru var lietot darbam un izklaidēm visas dienas garumā.

Operētājsistēma Android 3.0 Honeycomb ar ASUS lietotāja saskarni Waveshare

Google operētājsistēma Android Honeycomb ir revolucionāra operētājsistēma, kas ir īpaši izstrādāta un optimizēta planšetdatoru vajadzībām un nodrošina lietotājiem tūlītējas tīmekļa pārlūkošanas, saziņas un datora ikdienas lietošanas iespējas. Tajā ir nodrošināts atbalsts programmai Adobe® Flash® 10.2 un populārajai vietnei Android Market, kas piedāvā acumirklī pieejamas izklaides iespējas. Izmantojot programmu ASUS Launcher, lietotāji var ērti un vienkārši, ar dažiem skārieniem palaist programmatūru, pārvaldīt saturu un piekļūt tiešsaistes pakalpojumiem, kā arī izveidot savienojumu ar ierīcēm, savukārt lietotāja saskarne ASUS Waveshare nodrošina daudzas unikālas lietojumprogrammas, piemēram, MyNet, MyLibrary, MyCloud un citas. Lietojumprogramma MyNet ļauj vienkārši straumēt ciparu formāta multividi bezvadu režīmā visās mājas tīkla ierīcēs, tādējādi ļaujot paplašināt planšetdatora Transformer nodrošinātās iespējas, augstas izšķirtspējas videoklipus vai mūziku atskaņojot HDTV ierīcēs vai galda datoros. Izmantojot lietojumprogrammu MyLibrary, var vienā, ērti pārlūkojamā profilā apvienot lejupielādētās grāmatas, žurnālus un laikrakstus, savukārt lietojumprogramma MyCloud kalpo kā pilnīgs mākoņa arhitektūras risinājums, kas nodrošina piekļuvi ciparu formāta saturam mākoņa arhitektūrā, piemēram, mūzikai, videoklipiem un failiem, jebkurā vietā un brīdī. Lietojumprogramma MyCloud paplašina planšetdatora Eee Pad Transformer nodrošinātās iespējas, ļaujot lietotājiem attāli piekļūt un kontrolēt personālo datoru vai Mac, kā arī piekļūt lietojumprogrammām vai failiem.

Īpašības

1. Mobilā produktivitāte ar dokstaciju (pilnīga QWERTY tastatūra un skārienpaliktnis; akumulatora darbības ilgums līdz 16 stundām; neierobežota ASUS tīmekļa krātuve).

2. Mini kinozāles formāta izklaides iespējas (lieliskais IPS panelis ar 178° skata leņķi; HDMI atbalsts; NVIDIA® Tegra™2 1 GHz divkodolu centrālais procesors).

3. Modernākās planšetdatoros pieejamās iespējas (planšetdatoriem paredzētā operētājsistēma Android 3.0; Flash atbalsts; tūkstošiem lietojumprogrammu, kas pieejamas vietnē Android Market).

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “ASUS piedāvā planšetdatoru Eee Pad Transformer”

  1. Cilveks saka:

    Lieliska ierice tik tiesam, bet garumzimes ir iespejamas?

Leave a Reply

Draugiem.lv pase