Autošovā Ķīpsalā notiks iespaidīgs somu autokaskadieru šovs

12. Rīgas Starptautiskā autošova apmeklētāji Ķīpsalā līdztekus plašai, interesantai ekspozīcijai un dažādiem šoviem varēs vērot arī Latvijā vēl nebijušu, iespaidīgu somu autokaskadieru šovu, kas notiks 29., 30. aprīlī un 1. maijā.

Speciāli izveidotā autošova stadionā pie izstāžu halles Ķīpsalā apmeklētājiem būs iespēja vērot visdažādākos autokaskadieru trikus starptautisku atzinību guvušu profesionāļu izpildījumā. Šovā kopumā tiks izmantotas 14 vieglās automašīnas un viens kvadricikls.

Trakos trikus Rīgā rādīs divi somu kaskadieri, tostarp slavenais kaskadieris Vesa Kivimeki (Vesa Kivimäki), kas 2009. gada aprīlī uzstādīja Ginesa rekordu, savācot 26 konservu kārbas, braucot automobilī. Lai kārbas būtu ērtāk savācamas, kaskadieris automobili vadīja tikai uz diviem riteņiem. Starp citu, somu Vesa Kivimeki uz diviem riteņiem “uzlicis” arī autobusu. Tiesa gan, Ķīpsalā triki ar autobusu nav paredzēti, taču autošova apmeklētāji varēs vērot gan sinhrono braukšanu vienā virzienā, gan no pretējiem virzieniem atpakaļgaitā (Kā viņi “nesaliekas” kopā?!). Kaskadieri rādīs arī savu braukšanas prasmi, vadot autiņu uz diviem riteņiem, kūleņojot, lecot pāri rindā saliktiem autiņiem, būs arī autotriki ar domino efektu un uguni.

To vajag redzēt! Vairāk informācija tiem, kas saprot somu valodu: www.crazydrivers.fi.

Šeit paši savām acīm varat redzēt, uz ko ir spējīgi trakie somu kaskadieri:

Somu kaskadieru šova laiki tiks precizēti. Sekojiet līdzi informācijai www.bt1.lv/autoshow.

No 28. aprīļa līdz 1. maijam Ķīpsalā norisināsies gada lielākais autonotikums Latvijā – 12. Rīgas Starptautiskais autošovs – krāšņs un skaļš notikums, kurā katru izstādes dienu norisināsies virkne dažādu pasākumu – šovi, sacensības, paraugdemonstrējumi, jaunāko automodeļu prezentācijas. Autošova sadaļā “Auto Sale 2011” būs redzami jaunākie auto modeļi no Honda, Subaru, Renault, Dacia, KIA, Toyota, Nissan, Mitsubishi, Hyundai un citu marku autodīleriem. Savukārt sadaļas „Auto Exotica” autoklubu zonā būs jautrs tusiņš autofaniem ar mūziku un meitenēm, varēs aplūkot dažādus ekstremāli tūnētus spēkratus un vēl daudz ko citu.

Darba laiks:

28. aprīlis 11.00–18.00
29.–30. aprīlis 10.00–18.00
1. maijs 10.00–17.00

Biļešu cenas:

Ieejas biļete – Ls 3,50
Pensionāriem, skolēniem līdz 18 gadu vecumam – Ls 2,50
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – Ls 9,00
Bērniem līdz 4 gadu vecumam – bez maksas

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase