Nokia papildina savu viedtālruņu klāstu ar Nokia E6 un Nokia X7

Nokia iepazīstina ar diviem jauniem viedtālruņiem – biznesa viedtālruni Nokia E6 un izklaides entuziastiem paredzēto Nokia X7. Nokia E6 un Nokia X7 ir pirmie Nokia viedtālruņi, kas aprīkoti ar jaunāko Symbian operētājsistēmas versiju, kurā pieejami tādi lietojamības uzlabojumi kā jauna izskata ikonas, ērtāka teksta ievade, ātrāka interneta pārlūkošana un atjauninātas Ovi Kartes.

“Ar šīm divām jaunajām ierīcēm mēs turpinām paplašināt Nokia viedtālruņu klāstu. Nokia E6 un Nokia X7 nodrošina uzlabotu un intuitīvu lietošanu, kāda drīzumā būs pieejama arī Nokia N8, Nokia E7, Nokia C7 un Nokia C6-01,” saka Nokia Viedierīču tirdzniecības vadītāja Džo Hārlova (Jo Harlow). “Šīs un citas gaidāmās jaunākās Symbian ierīces un uzlabojumi turpina stiprināt Nokia pozīcijas esošo un jaunu viedtālruņu lietotāju vidū.”

Slaida dizaina biznesa viedtārlunis Nokia E6 ar pilnu QWERTY tastatūru un augstas izšķirtspējas skārienekrānu turpina Nokia E71 un Nokia E72 iesākto veiksmes gājienu. Kompaktā izmēra viedtālrunis ar stikla un nerūsējošā tērauda dizaina elementiem ir vienlīdz ērti lietojams kā ar vienu roku, tā ar abām. Nokia E6 nodrošina īpaši ilgu akumulatora darbības laiku un plašas biznesa saziņas iespējas reāllaikā ar Microsoft Exchange, Microsoft Communicator Mobile un Microsoft SharePoint.

Nokia X7 viedtālrunis ar 4 collu lielo ekrānu ir sevišķi piemērots izklaidei, piemēram, spēlēm, fotogrāfiju un HD video uzņemšanai ar 8 megapikseļu kameru, kā arī interneta pārlūkošanai. Atšķirīgā dizaina tālrunis ir veidots no augstas kvalitātes izejmateriāliem – nerūsējošā tērauda un stikla. Nokia X7 ir iepriekš uzstādītas tādas populāras spēles HD kvalitātē kā Galaxy on Fire un Asphalt 5.

Nokia E6 un Nokia X7 ir pirmie viedtālruņi, kas aprīkoti ar jaunāko Symbian operētājsistēmas versiju. Tā iekļauj virkni lietojamības uzlabojumu, ieskaitot jauna izskata ikonas, uzlabotu teksta ievadi, ātrāku interneta pārlūkošanu un atjauninātas Ovi Kartes ar uzlabotu meklēšanas iespēju un jaunākajiem sabiedriskā transporta maršrutiem. Atjauninātā programmatūra nodrošina arī papildu funkcijas biznesam – uzlabotu drošību un plašākas e-pasta iespējas.

Tuvāko mēnešu laikā ar jaunāko Symbian operētājsistēmas versiju, kas nosaukta par Symbian Anna, būs aprīkotas arī Nokia N8, Nokia E7, Nokia C7 un Nokia C6-01 ierīces. Symbian Anna būs pieejama arī iepriekš iegādātiem viedtālruņiem Nokia N8, Nokia E7, Nokia C6 un Nokia C7.

Plašāka informācija par Nokia X7 un Nokia E6: http://events.nokia.com/discover-symbian

Nokia X7 un Nokia E6 Latvijā būs pieejami ­­­šī gada otrajā ceturksnī par aptuveno nesubsidēto mazumtirdzniecības cenu LVL 300 (Nokia E6) un LVL 350 (Nokia X7).

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase