24. aprīlī Biķerniekos noskaidros, vai cilvēks ir ātrāks par auto

Latvijas dragreisa Čempionāta pirmajā posmā „Eparts.lv Drag Meeting 2011”, kas notiks 24. aprīlī Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, visi klātesošie būs liecinieki kāda rekorda veikšanai – noskaidrosim, vai cilvēks ir ātrāks par automašīnu!

„Eparts.lv Drag Meeting 2011” būs krāšņs un skaļš pasākums, jo pēc ziemas sezonas tehniskajiem un vizuālajiem uzlabojumiem trasē redzēsim Latvijas un visas Baltijas ātrākās sporta mašīnas. Sezonas atklāšanas svētkos būs arī krāšņi drifta šovi, superjaudīgu motorolleru braucieni, bērnu autosacensību „Beta Bagiju” paraugdemonstrējumi, kā arī „Agrresive” meiteņu deju šovi un trakā riepu kūpināšana, kur uzvarētāju ar savu atbalstu nosaka skatītāji.

Tomēr lielāko šova intrigu sola vieglatlēts, sprinteris un daudzkārtējs godalgoto vietu ieguvējs Latvijas čempionātos Gatis Zālītis, kurš 50 metru distancē izaicinās dragreisa automašīnas. „Esmu gatavs skrieties ar jebkuru auto,” pārliecinoši saka Gatis. „Ideja radās pēc kādas „Top Gear” raidījuma sērijas noskatīšanās, kurā viens angļu regbija spēlētājs skrējās pret Aston Martin v12 Vantage. Šajā skrējienā puisis zaudēja, bet domāju, ka es uzvarētu, jo vienkārši esmu ātrāks par viņu! Varu skrieties vairākas reizes gan pret vājākām, gan pret spēcīgākām automašīnām.”

„Eparts.lv Drag Meeting” dalībniekiem jau ir iespēja reģistrēties sacensībām on-line režīmā, kā arī Forsaza.lv mājas lapā iespējams iepazīties gan ar sacensību nolikumu, gan tehniskajiem noteikumiem. Pirmo reizi Latvijas dragreisa vēsturē čempionāta dalībniekus gaida naudas prēmija (4000 latu tiks sadalīti visu posmu pirmo trīs vietu ieguvējiem PRO klasēs), un, protams, uzvarētājiem tiks pasniegti krāšņi kausi un arī daudz vērtīgu balvu no Shark, Fantasy Park, AutoPort, City Fitness, Čili Pica un citiem atbalstītājiem. Jāpiebilst, ka katrs dalībnieks pirms sacensībām ar īpašu atlaidi varēs savu automašīnu nomazgāt AutoPort servisā, kā arī šāda iespēja pirmo reizi tiks nodrošināta pasākuma laikā gan pašiem dalībniekiem, gan sacensību apmeklētājiem.

Biļešu iepriekšpārdošana notiek „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, DUS „Statoil”, kā arī www.bilesuserviss.lv un www.bezrindas.lv. Līdz marta beigām biļetes uz sezonas atklāšanas sacensībām iespējams iegādāties tikai par LVL 5,00, no 11 līdz 15 gadiem (uzrādot skolnieka apliecību) – tikai LVL 3,00, bet bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja būs bez maksas, tāpēc uz Biķerniekiem īpaši aicinām ģimenes, lai azartiski un atraktīvi sportiskā noskaņā pavadītu Lieldienu svētdienu!

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase