Kia svin trīs pirmizrādes Ženēvas autoizstādē

Starptautiskajā Ženēvas autoizstādē, kas tika atklāta 1. martā un turpināsies līdz 13. martam, Kia Motors piedalās ar nepieredzēti bagātīgu pirmizrāžu kolekciju. Autošova apmeklētāju uzmanībai tiek piedāvāti uzreiz trīs jauni modeļi, no kuriem divi – Rio un Picanto apskatāmi pirmo reizi, savukārt sedana Kia Optima versija ar hibrīddzinēju svin savu Eiropas debiju.

“Kia vienreizēji spēcīgā uzstāšanās Ženēvā ietver trīs pirmizrādes, kas ataino mūsu markas dizaina revolūciju, pasaules klases tehniku un pirmrindas hibrīdtehnoloģijas,” izstādē atzīmēja Kia Motors Korporation viceprezidents Hyoung-Keun Lee.

Kia Rio – “zaļākais” auto Eiropā
Kia Rio modeļa ceturtā paaudze nav iepriekšējās evolūcija, bet gan īstena revolūcija. Šis modelis demonstrē pārliecinošu un izteiktu personību, kas apvieno Eiropas izsmalcinātību ar korejiešu asumu, apvienojot to visu ar Latīņamerikai raksturīgu emocionālu izskatu. Kia Rio nešaubīgi gaida piekrišana visā pasaulē.

Jaunais Kia Rio apvienos zemas ekspluatācijas izmakas un zemākos CO2 izmešus klasē. Kia mērķis ir sasniegt rādījumu tikai 85 g/km. Savienojumā ar 3,2 litru degvielas patēriņu uz 100 km Rio kļūs par tīrāko neelektrisko automašīnu Eiropā.

Kia Picanto kļūst seksīga un dinamiska
Jaunais Kia Picanto ir pieaudzis mazās klases auto. Tā dizains un konstrukcija tika pilnībā izmainīta, radot atšķirīgu izskatu, kas simbolizē izturību un briedumu. 3,6 metrus garā automobiļa vizuālais tēls no “jauka” un “draudzīga” pārtapis automašīnā, kas piesaista skatienus, – pateicoties seksīgām proporcijām un dinamiskai dizaina valodai. Jaunā modeļa riteņu bāze un kopējais garums ir lielāki nekā iepriekš, un Kia Picanto pirmo reizi būs pieejams kā ar 3, tā 5 durvju virsbūvi. Tas būs viens no konkurētspējīgākajiem auto mazajā klasē.

Kia Optima Hybrid aizsāk jaunu modeļu gammu
Pēc pasaules pirmizrādes Amerikas Savienotajās Valstīs, jaunā Optima Hybrid Ženēvā pirmo reizi tika nodota Eiropas publikas vērtējuma. Sedana ražošana sākies 2011. gada pirmajā pusē. Optima Hybrid kļūs par vesela Kia automobiļu atzara pionieri, kurā nākotnē parādīsies vairāk hibrīdmodeļu.

3 cilindru turbodzinējs ar 110 ZS
Līdzās trim automobiļu pirmizrādēm Kia izstādē demonstrē jaunā “Kappa” sērijas 1 litra benzīna dzinēja maketu. Inovatīvais 998 kubikcentimetru, trīs cilindru motors aprīkots ar turbokompresoru un nodrošina savam izmēram iespaidīgu jaudu – 110 zirgspēki.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase