Auto Īle un Herbst un DJ Ella atklāj jauno Volkswagen Jetta

Ar aizraujošu DJ Ella uzstāšanos 2. martā Auto Īle un Herbst salonā Dārzciema ielā 60a, Rīgā Latvijas pircēji tika svinīgi iepazīstināti ar jaunāko Volkswagen Jetta modeli, kas jau pirms tā pirmizrādes Latvijā bija guvis lielu piekrišanu sedan tipa automobiļu cienītāju vidū.

Jaunā Jetta, salīdzinot ar savu priekšgājēju, ir kļuvusi vēl lielāka un ērtāka, tajā pašā laikā nav zaudējusi nedz savu eleganci, ne sportiskumu. Jetta perfekti apvieno luksusa klases limuzīna priekšrocības ar kompaktklases atribūtiem un pārliecina par maksimālu kvalitāti. Sportisks siluets un proporcionālās sānu līnijas, kā arī Volkswagen raksturīgā priekšpuse nodrošina to, ka no jebkura skatupunkta Jetta izskatās labi.

Pateicoties jaunajam izmēram, Jetta ir ieguvusi papildu plašumu sākot no priekšējām sēdvietām, līdz pat bagāžas nodalījumam, kura ietilpību nepieciešamības gadījumā var palielināt, nolaižot aizmugures sēdekļu atzveltnes. Savukārt ar plašo aprīkojuma klāstu pat ikdienišķu braucienu ir iespējams padarīt par patīkamu ceļojumu.

Auto Īle un Herbst valdes loceklis Māris Īle: “Jetta sedan klasē ir “flagmanis”, kas analoģiski Golf ir izveidojis savu klasi. Šis automobīlis tirdzniecībā ir nonācis īstajā brīdī un noteikti iegūs lielu popularitāti, jo ar savu sportisko dizainu un komfortu dod iespēju iegādāties nedaudz mazāku Passat par pieejamu cenu. Sedana tipa automobiļi asociējas ar prestižu un tie vienmēr ir interesējuši Latvijas pircējiem. Šajā ziņā jaunā Jetta ir kā āmurs naglai uz galvas – prestižs auto par atbilstošu cenu. Pirmo reizi ieraugot Jetta starptautiskajā pirmizrādē, to novērtēju kā īpaši piemērotu esošajai ekonomiskajai situācijai un pircēju vēlmēm. Par šo modeli Volkswagen markas pārstāvji var būt lepni, un jācer, ka rūpnīca spēs apmierināt lielo pieprasījumu. Jau šobrīd klientu interese ir ievērojama, un pavasarī, vasaras sākumā pa Latvijas ceļiem ripos neviena vien jaunā Volkswagen Jetta.”

Šobrīd jaunā Volkswagen Jetta ir pieejama divos aprīkojuma līmeņos, komplektācijā ar trīs benzīna dzinējiem, kuru jauda ir no 105 līdz 160 zirgspēkiem, kā arī 105 un 140 zirgspēku dīzeļdzinējiem. Pārnesumkārbu paletē ir atrodamas piecu un sešu pārnesumu manuālās, kā arī DSG pārnesumkārbas.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase