Samsung prezentē GALAXY S II viedtelefonu ar īpaši plānu korpusu un paaugstinātu veiktspēju

Samsung ir prezentējis GALAXY S II (Modelis: GT-I9100) – eleganti plānu (8,49 mm) un vieglu divkodolu procesora viedtelefonu, kas apvieno nepārspējamu attēla kvalitāti ar iespaidīgu veiktspēju.

Samsung GALAXY S II izmanto jaunāko, pasaulē visstraujāk augošās mobilo ierīču operētājsistēmas Android versiju – 2.3 Gingerbread. Viedtelefons ir aprīkots arī ar četriem jaunākajiem Samsung integrētā satura un izklaides servisiem, kas nodrošina ērtu un tūlītēju piekļuvi mūzikai, spēlēm, grāmatām un žurnāliem, kā arī sociālo tīklu pakalpojumiem.

“2011.gadā mēs vēlamies savu produktu trīs vadošās īpašības – ātrumu, ekrāna kvalitāti un saturu – pacelt pavisam jaunā līmenī,” sacīja Samsung Mobilo komunikāciju biznesa nodaļas prezidents un vadītājs JK Šins (JK Shin). “Līdz ar Galaxy S II viedtelefonu Samsung izmainīs veidu, kā mēs uzlūkojam viedtelefonus, un uzstādīs jaunu standartu visai mobilo sakaru rīku industrijai. Balstot jaunā produkta izstrādi uz Samsung GALAXY S veiksmes formulas pasaules tirgū, mēs ar lepnumu varam piedāvāt visaugstākā līmeņa viedtelefonu, kas apvieno visjaunākās divkodolu procesoru un ekrāna tehnoloģijas ar inovatīviem satura servisiem. Lietotājiem vairs nevajadzēs ierobežot savas vēlmes un vajadzības – Samsung GALAXY S II ļaus viņiem pašiem veidot savu viedās dzīves ikdienu.”

Pārliecinošs multivides sniegums
Ar divkodolu procesoru un modernām savienojumu iespējām Samsung GALAXY S II sevī apvieno ātrumu un spēku, kas nodrošina efektīvu mobilo funkciju lietošanu. Divu kodolu procesors piedāvā nevainojamu vairākuzdevumu režīmu, ļaujot momentāni pārslēgties starp aplikācijām. Izcila 3D grafiskā veiktspēja padara spēles un video atskaņošanu neticami ātru un vienmērīgu, savukārt tādas populāras interneta vietnes kā Google, Yahoo un YouTube ielādējas momentāni.

Līdz ar HSPA+ (21 Mbit/s) standarta savienojuma atbalstu Galaxy S II nodrošina ievērojami paaugstinātu lejupielādes ātrumu, savukārt Bluetooth 3.0+HS savienojuma atbalsts samazina datu pārsūtīšanas laiku. Rezultātā lietotāji ir ieguvuši tūlītēju piekļuvi sev nepieciešamajam saturam, kontaktiem un pakalpojumiem.

Lietotājiem, kas vēlas radīt paši savu saturu, Samsung GALAXY S II piedāvā 8 megapikseļu kameru, kas atbalsta arī 1080p HD video ierakstu. Līdz ar Samsung patentēto AllShare tehnoloģiju lietotāji var vienkārši koplietot sava tālruņa saturu ar citām šo tehnoloģiju atbalstošām ierīcēm, izmantojot bezvadu savienojumu.

Nākamās paaudzes ekrāna tehnoloģijas
GALAXY S II ir aprīkots ar Samsung jauno kristāldzidro 4,27 collu Super AMOLED Plus ekrānu, kas pašlaik ir vismodernākais jelkad radītais mobilās ierīces ekrāns. Izmantojot RealStripe ekrāna tehnoloģiju un ievērojami palielinātu papildpunktu skaitu, attēli tiek padarīti asāki un detalizētāki. Līdz ar plašāku skata leņķi un uzlabotu redzamību āra apstākļo, Samsung GALAXY S II nodrošina daudz spilgtāku un dzīvīgāku attēlu nekā tas ir jebkurā citā mobilajā ierīcē.

Pat pie uzlabotas kvalitātes Super AMOLED Plus ekrāns neapdraud viedtelefona baterijas veiktspēju, – gluži otrādi, šis viedtelefons piedāvā ievērojamu enerģijas patēriņa samazinājumu, kas to konkurentu vidū padara par energoefektīvāku, ļaujot samazināt ierīces svaru.

Samsung Android pielāgojas modernajai biznesa videi
Samsung ir ieviesis virkni ar jauniem mobilajiem risinājumiem uzņēmumu vajadzībām, paplašinot GALAXY S II biznesa funkcionalitāti un piedāvājot mobilā biroja iespējas. Samsung ir sadarbojies ar IT industrijas līderiem, lai jauno viedtelefonu aprīkotu ar visefektīvākajiem mobilā biznesa risinājumiem, parūpējoties, lai tie uz Android Gingerbread operētājsistēmas darbotos nevainojami. Šo risinājumu klāstā ietilpst konferenču un savienojamības pakalpojumi no Cisco, vispilnvērtīgākais mobilā Microsoft Exchange ActiveSync standarta atbalsts, kā arī drošas attālinātās ierīču vadības sistēmas no Sybase.

Papildus drošībai Samsung Galaxy S II piedāvā tālruņa atbloķēšanu, kas balstīta uz sejas atpazīšanas funkcijas. Izmantojot tālruņa priekšpusē esošo kameru, Galaxy S II atpazīst lietotāja seju un automātiski atbloķē tālruni, to ieraugot.

Jauna izklaides un interaktivitātes pasaule
Samsung ir izvēlējies GALAXY S II viedtelefonu kā augstākās klases mobilo produktu, ar kuru kopā prezentēt arī Samsung Hubs pakalpojumus – integrētas mobilās aplikācijas, kas ir radītas, lai palīdzētu ikvienā lietotāja dzīves situācijā. Līdz ar Samsung Hubs aplikācijām Samsung GALAXY S II spēj piedāvāt bagātīgu katalogu ar grāmatām un žurnāliem, mūziku, modernām mobilajām spēlēm, kā arī kontroles iespējas pār jūsu dzīvi sociālajos tīklos.

  • Social Hub Premium: Komunikācijas nākotne – sarunāties ar ko un kā vien vēlaties – to visu ir iespējams paveikt no lietotāja kontaktu saraksta. Saziņas vēsture, ziņapmaiņas statuss un jaunākā informācija no sociālo tīklu vietnēm ir vienmēr pieejama. No šīs aplikācijas jūs varat piekļūt visiem ziņojumu veidiem (tiešpastam, īsziņām, videoziņojumiem un sociālo tīklu paziņojumiem) un uz tiem visiem uzreiz atbildēt bez vajadzības pārslēgties uz katra komunikācijas veida aplikāciju atsevišķi.
  • Readers Hub: Lai arī kurp jūs dotos, paņemiet līdzi milzīgu bibliotēku ar grāmatām, žurnāliem un laikrakstiem. Pateicoties stratēģiskajai partnerībai ar vadošajiem tiešsaistes satura nodrošinātājiem internetā, Samsung Reader’s Hub nodrošina piekļuvi vairāk kā 2,2 miljoniem grāmatu, 2000 starptautiskiem un vietējiem laikrakstiem 49 valodās, kā arī 2300 populārākajiem žurnāliem 22 pasaules valodās.
  • Game Hub: Vieglākais veids, kā lejupielādēt un spēlēt pašas labākās mobilās spēles. Aprīkots ar trīs asu žiroskopa sensoru, Samsung GALAXY S II paver ceļu uz īstenu spēļu pasauli. Izmēģiniet par brīvu un lejupielādējiet pašas populārākās spēles no tādiem Samsung partneriem kā, piemēram, Gameloft, vai arī izbaudiet Mobage nodrošinātās sociālo tīklu spēles (SNG), piemēram, Ngmoco spēli We Rule un We City.
  • Music Hub: Pārvērtiet savu Samsung GALAXY S II personīgajā mūzikas krātuvē un piekļūstiet vairāk kā 12 miljoniem dažādu dziesmu, ko nodrošina 7Digital pakalpojums. Sameklējiet interesējošo mākslinieku, saņemiet ieteikumus par jauniem izpildītājiem un noklausieties 30 vai 60 sekunžu ilgus bezmaksas paraugus, lai atklātu savu nākamo iecienītāko mūzikas grupu.

Samsung GALAXY S II piedāvā lietotājiem plašākas viedtelefona personalizēšanas iespējas. Kā jaunums Samsung GALAXY S II viedtelefons piedāvā Live Panel pakalpojumu, kas tiešsaistē apkopo un gaidīšanas režīma ekrānā attēlo interneta vietņu un aplikāciju saturu. Lietotāji var paši pēc saviem ieskatiem pielāgot Live Panel loga izkārtojumu, izvēloties tiešsaistes pakalpojumus un mobilās aplikācijas, kas tajā tiks attēlotas.

Jaunie Samsung GALAXY S II balss pakalpojumi ļauj lietotājiem iegūt lielākas kontroles un interaktivitātes iespējas. Ierīce ir spējīga īsziņu tekstu pārvērst audio formātā, skaļi nolasot jūsu ziņojumus, kad vien jums tas ir nepieciešams. Pielāgotā balss tulkojumu aplikācija (Customized Voice Translation) padara Samsung GALAXY S II par perfektu ceļojumu biedru, palīdzot pārtulkot dažādus tekstus no/uz svešvalodām: vienkārši ierunājiet telefonā vārdu vai frāzi, un tas to automātiski pārtulkos gan audio, gan teksta formātā.

Ātrai un vienkāršai ierīces pārvaldībai Samsung ir ieviesis Kies Air aplikāciju. Līdz ar Kies Air patērētāji var pārvaldīt viedtelefona saturu no sava datora, izmantojot Wi-Fi savienojumu. Lejupielādējiet ar telefonā iebūvēto kameru uzņemtos attēlus, klausieties mūziku, pārlūkojiet neatbildētos zvanus un nosūtiet īsziņas, izmantojot interneta pārlūku savā datorā. Savukārt Wi-Fi Direct funkcija ļauj lietotājiem pieslēgties pie bezvadu režīmā aktivizētiem datoriem un printeriem, neizmantojot atsevišķus piekļuves punktus. Savukārt tuvā lauka komunikācijas tehnoloģija (Near Field Communication-NFC) ļauj jums nolasīt informāciju no dažādiem sadzīves priekšmetiem, piemēram, uzlīmēm un plakātiem, kas ir aprīkoti ar NFC mikroshēmām.

Samsung GALAXY S II tehniskās specifikācijas

Tīkla standartu atbalsts GSM 850/900/1800/1900
HSPA+21 850/900/1900/2100
Operētājsistēma Android 2.3 Gingerbread
Ekrāns 4,27 collu Super AMOLED Plus ekrāns ar WVGA (480×800) izšķirtspēju
Procesors
(BB& AP)
XMM6260 1GHz Dual core procesors
Kamera Galvenā (aizmugurē): 8 megapikseļu kamera ar autofokusu un LED zibspuldzi.
Priekšā: 2 megapikseļu kamera.
Viena attēla režīms, Sērijveida režīms, Panorāmas režīms, Smaida noteikšanas režīms.
Video MPEG4/H.264/H.263/DivX/VC
Atskaņošana: Full HD (1080p) @ 30fps
Ieraksts: Full HD (1080p) @ 30fps
Formāts: 3gp (mp4)
1080p ieraksts/atskaņošana (BP/MP/HP)
MHL
DLNA
Audio MP3, AAC, AAC+, eACC+
3,5 mm austiņu pieslēgvieta un skaļrunis, Stereo FM Radio ar RDS funkciju, Balss ieraksts
Hub servisi Social Hub servisi
– Integrētie kontakti, Integrētais kalendārs, Sīkrīki, Apvienotā iesūtne
– Premium saziņa: Sociālo tīklu tiešie paziņojumi, Tiešpasts un Tiešie Ziņapmaiņas paziņojumi
– Pamatsaziņa: POP3 / IMAP e-pasts un Ziņapmaiņas aplikācija
(* Social Hub servisu pieejamība atkarīga no valsts un mobilo sakaru operatora)
Music Hub

Readers Hub
Game Hub
Uzņēmumu risinājumi Microsoft Exchange ActiveSync atbalsts – pilnvērtīgs mobilā Microsoft Exchange ActiveSync standarta atbalsts, kas nodrošina lietošanas politikas un ierobežojumu atbalstu starp Android ActiveSync klientiem, kā arī e-pasta, kalendāra, kontaktu un uzdevumu sinhronizāciju ar Microsoft Exchange serveriem.
Tiešā šifrēšana – Drošības risinājums, kas nodrošina mobilo datu aizsardzību, neupurējot ierīces ātrumu un funkcionalitāti. Izcila veiktspēja var tikt iegūta, arī apvienojot ar Sybase Afaria Mobile Device Management un Microsoft Exchange ActiveSync aplikācijām, no kurām abas papildina šifrēšanas metodes arī ar saviem mehānismiem.
Cisco AnyConnect Virtual Private Network – Nodrošina uzticamu un viegli izveidojamu šifrēto tīkla savienojumu ar mobilo darbinieku – darba e-pasta, virtuālo darba virsmu un citu Android aplikāciju izmantošanai.
Sybase Afaria Mobile Device Management – Nodrošina pilnvērtīgu funkcionalitāti, lai mobilie darbinieki varētu piekļūt uzņēmuma resursiem. IT speciālistiem tagad ir iespēja paplašināt korporatīvās drošības politiku arī uz Android platformas, nodrošinot gan personīgām, gan uzņēmuma vajadzībām izmantotu Galaxy S II funkcionēšanu uzņēmuma IT infrastruktūrā.
Cisco WebEx – Lai arī kur darbinieki atrastos, līdz ar Samsung Galaxy telefonu viņiem būs iespēja vienmēr būt tiešsaistē ar pārējiem kolēģiem. Lietotāji var aplūkot koplietotās darba virsmas, tīmekļa pārlūkus, aplikācijas un arī dokumentus ar komentāriem reālajā laikā.
Cisco Mobile – VoIP risinājums, kas ļauj lietotājiem veikt un saņemt zvanus caur Wi-Fi tīklu, izmantojot Android saskarni, tādējādi nodrošinot ievērojami paaugstinātu saziņas izmaksu efektivitāti starptautiskā mēroga darbiniekiem.
Papildus funkcijas Android Market un Samsung Apps
Samsung TouchWiz 4.0 lietotājsaskarne
QuickType by SWYPE

Dokumentu pārlūks / redaktors
Android Browser tīmekļa pārlūks, RSS barotņu lasītājs
Exchange ActiveSync

Google Maps ar Latitude, Places, Navigation (beta)
A-GPS vietnoteices modulis
Google Voice Search balss meklēšana
Nozaudētā telefona pārvalde
Savienojumi Bluetooth v3.0 + HS
USB 2.0
Wi-Fi 802.11 (a/b/g/n)
Sensori Akselerometrs, Gaismas sensors, Digitālais kompass, Attāluma sensors, Žiroskops, NFC sensors
Atmiņa 8GB + 16/32GB Flash + microSD (līdz 32GB)
Izmērs 125,3 x 66,1 x 8,49 mm, 117 g
Baterija 1650 mAh
Sarunu laiks:
Gaidstāves laiks:

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Samsung prezentē GALAXY S II viedtelefonu ar īpaši plānu korpusu un paaugstinātu veiktspēju”

  1. Ice saka:

    Shim aparaatam ir 1,2 GHz divkodolu procesors,nevis 1 GHz,kaa shajaa rakstaa ir mineets.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase