Iespēja iegādāties lieliskus siāmas kaķēnus

Siāmas kaķa šarms slēpjas smalkajās, graciozajās ķermeņa līnijās, efektīgajā krāsojumā un – neapšaubāmi – rudzupuķu zilajās acīs. Šim skatienam piemīt kaut kas no veca, dzivesgudra armēņa, bet siāmieša raksturam – kaut kas no uzticama un saimnieka mīlestības paģēroša suņa. Lai arī Siāmas kaķu populācija Latvijā nav īpaši augsta, felinologi apgalvo, ka mūsdienu siāmietis ir viena no pakļāvīgākajām un patīkamākajām šķirnēm.

Lai arī mūsdienu siāmietis patiešām izskatās mazliet skarbs, noslēgts un arīdzan viltīgs, pēc dabas viņš ir maigs, uzticams un sabiedrisks dzīvnieks, kurš kā sunītis sagaidīs saimnieku mājās. Šis kaķis ļoti pieķeras cilvēkam, nevis mājvietai, ātri vien iepazīst saimnieka paradumus, pakārtojas tiem un necieš, ka paradumi tiek mainīti.

Īpatnības:

Siāmas kaķis no orientāliem (austrumu) atšķiras ar vilnas un acu krāsu, tāpēc izstādēs ir iedalīti vienā atsevišķa grupā. Siāmas mazuļa kažociņa krāsojums sākuma ir balts, un tikai vēlāk sāk iekrāsoties tumšāks!

Audzētava: ”Tobago”

Audzētava: ”Tobago” (Latvija) Piedāvā 08.12.2010 dzimušus Siāmas kaķēnus. Tēvs ir Siāmietis Leroy Estelle Shimaya – Latvijas Čempions un māte ir Orientāls Tobago Bernadeta – Latvijas Čempions! Ar mazajiem kaķēniem būs iespēja piedalīties izstādes! Kaķēni ir vakcinēti, kaķu pasēm un LFA(Latvijas felinoloģiskā asociācija) Ciltsrakstiem! 2 Siāmas meitenes un 1 puika! Cena 300 eiro

Tēvs un māte:

Kaķēni:

Vairāk informācijas audzētavas ”Tobago” mājaslapā.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

3 Responses to “Iespēja iegādāties lieliskus siāmas kaķēnus”

  1. RLS saka:

    Super kaķēni!

  2. Nepatīk, ka šī lapa pārvēršas par lētu reklāmas bukletu…

  3. Marita saka:

    Jauki uzticami kakji,ir iels lugums ja kadam butu siamas orentals,uzdavat,jo mes zaudejam,meitinja ljoti pardzivo,jau ieprieksh paldies ja kads mus saklausis,ljoti pardzivojam par savu miluli

Leave a Reply

Draugiem.lv pase