Bell & Ross militārie laika instrumenti

Bell & Ross pulksteņi ir laika instrumenti, kas tapuši iespaidojoties no militārā sektora, lielākoties no aviācijas. Brendu radīja 1992.  gadā dizaineru un aviācijas profesionāļu grupa, ar mērķi radīt perfektu pulksteni profesionālai izmantošanai, kas ir daļa no Šveices pulksteņu industrijas tradīcijām un precizitātes.

Mūsdienās šos pulksteņus izmanto kā darba instrumentu savās misijās astronauti, piloti, šoferi un cilvēki, kas strādā militārās iestādes (arī ar sprāgstvielām). Bruno Belamich un Carlos Rosillo ir divi profesionāļi, kas aizsāka šo instrumentu ražošanu, lai izmantotu tos ekstrēmos apstākļos un varētu precīzi nolasīt laiku, kā arī tie paredzēti lielai ūdens izturībai un spiedienam. Atbilstoši cena līdz pat vairākiem tūkstošiem dolāru, ja tas ir ierobežotā daudzuma un izlaists kādam konkrētam notikumam vai militārai jomai. Pulksteņiem ir perfekts dizains, kas aizgūts no mērinstrumentiem un, uzskatu, ka viens no labākajiem, kas izceļas ar savu unikālo un neatkārtojamo stilu.

Bell & Ross oficiālā mājaslapa – www.bellross.com

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Bell & Ross militārie laika instrumenti”

  1. […] Patiesībā šīs abas lietas kopā saista ekskluzivitāte un atbilstoši cena. Bell &Ross laika instrumentu modelis BR03-92 ir pieejams tikai 100 eksemplāros un ir radīts par godu vienam no jaunākajiem Infiniti modeļiem FX. Precīzāk šis rokaspulkstenis tiek dēvēts par Phantom Infiniti un ir pārklāts ar melnu ogles pulvera kārtu, aprīkots ar melnu ciparnīcu un purpura akcenta laika rādītāju. Ekskluzīvā pulksteņa cena ir 4145 $ un tas ir pieejams tikai Eiropas Infiniti centros. Katram no tiem ir piešķirts unikāls kārtas numurs. Sīkākai informācijai par Bell & Ross viens no iepriekšējajiem rakstiem šeit. […]

  2. bell&ross saka:

    5. bildē attēlotais modelis fantastisks. Ticu, ka arī man ar laiku būs tāds skaistums uz rokas.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase