LG Electronics iepazīstina ar jaunākajām viedierīcēm

LG Electronics 2011. gada Starptautiskajā patērētāju elektronikas izstādē CES Las Vegasā iepazīstināja ar jaunākajām viedām tehnoloģijām un ierīcēm — sākot no Smart TV un beidzot ar viedierīcēm un viedtālruņiem.

“LG 2011. gadā liks uzsvaru uz tādiem īpašiem izstrādājumiem kā Smart TV, viedtālruņiem un viedierīcēm,” savā uzrunā sacīja LG Electronics prezidents un galvenais tehnoloģiju vadītājs Dr. Skots Āns (Skott Ahn). “Vairs nepietiek tikai ar statisku pakalpojumu piedāvājumu, jo mūsdienu patērētāji vēlas pievienot un izmantot pastāvīgi atjauninātu satura un lietojuma klāstu. Mēs to saprotam, un tāpēc 2011. gads LG būs nozīmīgs.”

Šī gada CES iepazīstina ar vienu no LG lielākajiem viedo izstrādājumu jaunumiem — LG Smart TV, kas piedāvā izcilu TV tehnoloģiju un interneta savienojamību un vienlaikus ir ārkārtīgi vienkārši izmantojams. Demonstrējot LG Smart TV iespējas “Point, Click, Control, Simply Smarter”, LG mājas panelis (Home Dashboard) un Magic Motion tālvadība padara Smart TV lietošanu un piekļuvi tā satura bagātībai vienkāršu un ērti saprotamu.

LG esošajām USB un DLNA funkcijām pievienojot Media Link, Smart Share ļauj LG Smart TV lietotājiem brīvi piekļūt saturam no sava datora, to pārsūtot tieši uz TV. Papildus tam, ka skatītāji savu saglabāto saturu var vērot lielajā ekrānā, Media Link vienlaikus sniedz informāciju par skatāmo materiālu, tostarp konspektus, aktieru profilus un skatītāju vērtējumus.

CES izstādes laikā LG Electronics atklāj arī LG Smart TV Upgrader (LG ST600), kas lietotājiem piedāvā pilnu Smart TV funkciju klāstu parastajos TV, izmantojot HDMI saiti.

LG iepazīstināja arī ar LG LW6500 — jauno LG CINEMA 3D™ TV ar tādām 3D tehnoloģijām, kas tos tuvina kinoteātra skatījumam. Pateicoties LG patentētajam Film-type Patterned Retarder (FPR) tehnoloģijas panelim, TV nodrošina pirmklasīgu 3D attēlu bez miglas un ņirboņas, turklāt plašā skata leņķī. LG LW6500 komplektā ir iekļautas arī ērtākas un pieejamākas 3D brilles, kurām nav elektrisku daļu, tāpēc tās nav jāuzlādē.

Papildus TV LG izceļ arī 3D Blu-ray mājas kinozāļu sistēmas, 3D Blu-ray Disc™ atskaņotājus, 3D monitorus, 3D klēpjdatorus un 3D projektorus, kas nodrošina izcilu 3D izklaides pieredzi katram gadījumam un katrai videi.

Savukārt mobilo ierīču segmentā LG iepazīstināja ar jaunākajiem viedtālruņiem, tai skaitā LG Optimus 2X — viedtālruni ar divkodolu procesoru un pilnu HD ekrānu, kā arī LG Optimus Black. Apbrīnojami spilgtais 700 nitu1 Optimus Black sver tikai 109 g, un tā biezums ir tikai 9,2 mm.

LG arī prezentēja savu Long Term Evolution (LTE) tehnoloģiju — bezstikla 3D displeju mobilajām ierīcēm — un viedtālruni, kas atbalsta mobilā DTV (LG MS960) Amerikas Savienoto Valstu versiju.

LG iepazīstināja arī ar viedierīču klāstu, kas izmanto pilnīgi jauno THINQ™ tehnoloģiju. LG THINQ™ ļauj lietotājiem savas mājas ierīces piemērot pēc personīgās izvēles, kā arī tos vadīt un pārraudzīt, izmantojot viedtālruņus vai planšetdatorus.

LG ir iesaistījies lielajos viedo tīklu projektos visā pasaulē, izvirzot šo pieprasījuma-piedāvājuma tehnoloģiju pr savu enerģijas risinājumu stratēģiju gan 2011. gadā, gan arī turpmāk. Kā dažas no LG viedā tīkla iniciatīvām var minēt Southern California Edison (SCE) pilotprojektu, kas ir pirmais iedzīvotāju enerģijas uzglabāšanas sistēmas pārbaudes projekts Amerikas Savienotajās Valstīs, kā arī Smart Watts pilotprojektu Vācijā, kas ir pirmais reāllaika enerģijas cenu noteikšanas projekts ES, un Jeju pilotprojektu Korejā.

www.LGnewsroom/CES2011

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase