KIA izlaiž jaunu Picanto modeli

KIA Motors Corporation publicējusi jaunā pilsētas mazauto Picanto pirmos attēlus. Jaunā modeļa dizains ir drosmīgs, augstvērtīgs, izteiksmīgs un pašpārliecināts.

2011. gada Picanto radīts pilnīgi no jauna, tas ir garāks un ar lielāku riteņu bāzi nekā līdzšinējam modelim. Ar tā palīdzību KIA vēlas paplašināt savu ietekmi augošajā supermini jeb pilsētas auto segmentā.

„Picanto sānskatā redzama izteikta forma un raksturīga, augšupejoša sānu līnija. Rezultātā iegūstam gaismas un ēnas spēli, kas vizuāli samazina automašīnas augstumu, un piešķir tai pārliecinošu stāju,” uzskata KIA galvenais dizaineris Pēters Šreijers (Peter Schreyer).

Pašreizējais Picanto modelis tika ražots tikai vienā versijā kā piecu durvju hečbeks. Jaunās paaudzes automašīna visā pasaulē arī tiks pārdota piecu durvju versijā, taču Eiropā tiks piedāvāts arī sportiskāks trīs durvju Picanto modelis.

Jaunajam Picanto tiks uzstādīts viena no četrām jaunu dzinēju un transmisiju kombinācijām ar 1 vai 1,2 litru motora darba tilpumu. Jaunie dzinēji nodrošinās šai klasei īpaši zemus CO2 izmešus. Paralēli benzīna dzinējiem atsevišķās valstīs tiks piedāvātas automašīnas ar gāzes vai biodegvielas barošanas sistēmām.

Jaunās paaudzes KIA Picanto oficiālā pirmizrāde notiks Ženēvas starptautiskajā autoizstādē 2011. gada martā.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase