airBaltic laiž klajā īpašu iPhone lietojumprogrammu

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic laiž klajā jaunu iPhone lietojumprogrammu (application) ar kuras palīdzību iPhone lietotāji varēs daudz ērtāk saņemt informāciju par airBaltic lidojumiem un citiem pakalpojumiem.

Tero Taskila, airBaltic komercdirektors: “Tagad mobilo ierīču iPhone un iPad lietotāji varēs daudz ērtāk sekot līdzi jaunumiem par airBaltic piedāvātajiem 80 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS valstīs. Jaunā lietojumprogramma ļaus reālā laikā sekot līdzi ielidojošiem un izlidojošiem airBaltic reisiem, kā arī uzzināt jaunāko informāciju par airBaltic sociālajos medijos. Pašlaik laižam klajā lietojumprogrammas pirmo versiju, kuru turpināsim uzlabot. Mēs labprāt uzzinātu vairāk par mūsu klientu vēlmēm un vajadzībām, tāpēc iPhone lietotāji ir aicināti izteikties par lietojumprogrammu airBaltic Facebook un Twitter lapās.”

Pateicoties jaunajai lietojumprogrammai, iPhone un iPad lietotāji varēs sekot līdzi aktuālajam airBaltic lidojumu grafikam. Tas ir ērts līdzeklis brīvdienu vai darījumu braucienu plānošanai, interesējošā galamērķa izvēlei, airBaltic lidojumu dienu un laika uzziņai, kā arī, lai noskaidrotu ērtāko pārsēšanās laiku.

Jaunā iPhone lietojumprogramma ļauj reālā laikā ērti sekot līdzi ielidojošiem un izlidojošiem reisiem un izmaiņām lidojumu grafikā ceļojuma laikā vai sagaidot draugus un radiniekus lidostā.

Lietojumprogramma ļauj ērtāk piekļūt arī airBaltic Facebook lapai, sekot ierakstiem airBaltic Twitter lapā un lasīt airBaltic blogu Wingtips.

Jaunā airBaltic iPhone lietojumprogramma ir pieejama deviņās valodās – angļu, latviešu, krievu, lietuviešu, igauņu, norvēģu, somu, zviedru un vācu. Jauno lietojumprogrammu iespējams lejuplādēt Apple iTunes mājas lapā.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “airBaltic laiž klajā īpašu iPhone lietojumprogrammu”

  1. A kad būs priekš android? Labprāt lietotu…

Leave a Reply

Draugiem.lv pase