ICEBOX kalendārs 2011. gadam

Kalendārs ICEBOX 2011 būs ierobežotas tirāžas kalendārs, kas tiks izplatīts tikai ar hokeja nozari saistītā sabiedrībā – hokeja personībām, mecenātiem un mediju pārstāvjiem. Kalendāra tirāža būs 300 eksemplāri un tas nav paredzēts tirdzniecībai. ICEBOX 2011 modeles tika atlasītas no interneta portālā www.icebox.lv iesūtītajiem modeļu pieteikumiem. Modeļu atlasi veica speciāli veidota žūrija, kuras sastāvā bija profesionāli fotogrāfi, mediju pārstāvji un hokeja nozares dalībnieki.

Kalendāra tapšanā piedalījās vairāki Latvijā atzīti un novērtēti fotogrāfi: Renārs Koris, Jānis Vidmants (abi foto studija Imagine), modes un portretu fotogrāfs Ilze Vanaga (Humanic Shoes, Putti Gallery, Bruni, Keta Gutmane), Aivars Borovkovs, Nils Vilnis (Pastaiga, Cosmopolitan, Santa, Klubs, FHM) un Viesturs Koziols. Par kopējo kalendāra stilu rūpējās Aija Dūda, kalendāra makets – Ivs Zenne.

ICEBOX mērķis – izveidot visu laiku labāko un augstvērtīgo hokeja kalendāru, kuru atpazīs hokeja sabiedrība arī tālu aiz Latvijas hokeja laukumu robežām.

Ieskats kalendāra tapšanā:

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “ICEBOX kalendārs 2011. gadam”

  1. soms saka:

    Njaaa… puikiem _manaami_pietruukusi_ naudinja

Leave a Reply

Draugiem.lv pase