LG iepazīstina ar pasaulē pirmo un ātrāko divkodolu viedtālruni – LG OPTIMUS 2X

LG pasaulē pirmais viedtālrunis ar divkodolu procesoru LG Optimus 2X ar augstas veiktspējas procesoru Tegra 2 nodrošinās ātrāku un vienmērīgāku tīmekļa pārlūkošanu un lietojumprogrammu izmantošanu, ļaujot veikt vēl vairāk darbību vienlaikus.

“Divkodolu tehnoloģija ir nozīmīgs lēciens uz priekšu mobilo tehnoloģiju attīstībā, tāpēc LG Optimus 2X ir būtisks nozares sasniegums,” norāda LG Electronics Mobile Communications Company izpilddirektors un prezidents Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). “LG Optimus 2X unikālās funkcijas, piemēram, HDMI (High Definition Multimedia Interface) spoguļošana (mirroring) un izcila grafikas veiktspēja tikai apliecina LG vadošo pozīciju pasaules viedtālruņu tirgū.”

LG Optimus 2X iestrādātā grafikas procesoru ražotāja NVIDIA divkodolu Tegra 2 sistēmmikroshēma darbojas ar 1 GHz ātrumu un vienlaikus var lepoties ar zemu strāvas patēriņu un augstu veiktspēju, atskaņojot video un audio. Tagad lietotājam būs iespēja vēl ātrāk veikt tīmekļa pārlūkošanu un spēlēt iemīļotās spēles (salīdzinājumā ar vienkodola procesoriem, kas darbojas līdzvērtīgā ātrumā), kā arī izmantot tūlītējā skāriena reakcijas un vienmērīgas vairāku uzdevumu veikšanas priekšrocības.

LG Optimus 2X nodrošina 1080 p HD video atskaņošanu un ierakstīšanu ar HDMI spoguļošanu, kas saturu ārējos displejos rādīs līdz pat pilnai HD kvalitātei. Tāpat LG Optimus 2X iespējams izveidot bezvadu savienojumu ar jebkuru DLNA (Digital Living Network Alliance) saderīgu digitālo ierīci, piemēram, HD TV, lai, piemēram, spēlētu spēles, līdzīgi kā ar parasto pulti, tikai – izmantojot tālruņa HDMI spoguļošanas, akselerometra un žirosensora priekšrocības.

Tālrunis sākotnēji tiks piedāvāts ar Android 2.2 (Froyo) operētājsistēmu, ko būs iespēja atjaunināt uz Android 2.3 (Gingerbread).

LG Optimus 2X

– 1 Ghz divkodolu procesors (NVIDIA Tegra 2)
– 4 collu WVGA ekrāns
– 8 GB atmiņa (līdz 32 GB ar mikro SD)
– 1500 mAh akumulators
– 8 megapikseļu aizmugurējā kamera un 1,3 megapikseļu priekšējā kamera
– HDMI spoguļošana
– 1080 p MPEG-4/H.264 atskaņošana un ierakstīšana

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “LG iepazīstina ar pasaulē pirmo un ātrāko divkodolu viedtālruni – LG OPTIMUS 2X”

  1. […] LG Optimus 2X Pasaulē pirmais viedtālrunis ar divkodolu procesoru LG Optimus 2X radīts sadarbībā ar grafikas procesoru ražotāju NVIDIA. LG Optimus 2X divkodolu Tegra 2 sistēmmikroshēma darbojas 1 GHz ātrumā un var lepoties ar zemu strāvas patēriņu un augstu veiktspēju video un audio atskaņošanā. LG Optimus 2X apveltīts ne tikai ar plašām multivides funkcijām, bet arī Tegra 2 procesoru, kas nodrošina ātrāku un vienmērīgāku tīmekļa pārlūkošanu, kā arī vairāku uzdevumu veikšanu vienlaikus. LG Optimus 2X ir 1080 p HD video atskaņošanas un ierakstīšanas funkcija ar HDMI spoguļošanu, kas saturu ārējos displejos izvērš līdz Full HD kvalitātei. Tāpat LG Optimus 2X var izveidot bezvadu savienojumu ar jebkuru DLNA saderīgu digitālo ierīci, piemēram, HD televizoru. […]

Leave a Reply

Draugiem.lv pase