ZIL limuzīna koncepts

ZIL atdzimšana saistīta ar Dmitrija Medvedeva izdoto rīkojumu izskatīt iespēju nomainīt esošos valdības Mercedes-Benz auto pret ZIL limuzīniem. Protams, ne jau pret vecajiem ZIL-41047, kas nonāca ražošanā 1985. gadā, bet gan pret jauniem pašreiz koncepta stadijā esošiem limuzīniem.

Pēdējais ZIL limuzīns tika izgatavots 2002. gadā pēc īpaša pasūtijuma no Kazahstānas prezidenta Nursultana Nazarbajeva puses. Šīs ir pirmās dizaina skices, kas publicētas dažādos masu mēdijos un līdz gada beigām gaida apstiprinājumu par auto sērijveida ražošanas uzsākšanu. Kā jau īstam krievu markas auto dizainu izstrādājusi vietējā kompānija, kaut gan savus priekšlikumus izteikusi arī slavenā itāļu dizaina studija Pininfarina. Koncepts izstrādāts stingri balstoties uz veco limuzīna modeli, stila iezīmēm un proporcijām nepadarot to pārlieku uzbāzīgu. Galvenais uzsvars likts uz komfortu un drošību, kas ietver sevī mūsdienīga auto iezīmes. Šīs skices jau liek aizdomāties par to, cik ekskluzīvo auto cienītāju vēlēsies iegūt šo auto savā īpašumā, nevien Krievijas apvidū, bet gan visā pasaulē. Atliek vien sagaidīt pirmo īsto sērijveida modeļa atklāšanu.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

12 Responses to “ZIL limuzīna koncepts”

 1. Pauls_G saka:

  Vismaz šajā joma teikšu atklāti krievi nav pāršāvuši pār strīpu darbodamies paši izmantojot savus standartus….un tiešām iespaidīgs tas limuzīns varētu būt, kad tiks realizēts!

 2. Pauls_G saka:

  Starpcitu aizmirsu pieminēt ka vecais ZIL-41047 limuzīns bija aprīkots ar 7,6 litru V8 dzineju, kas ar 315 zirgaspēkiem spēja ieskrieties līdz 100 km/h 13 sekundēs.

 3. Tricepss saka:

  Dizains labākajās Krievijas autobūves tradīcijās – no aizmugures žigulis, no priekšas – Rolls-Royce ar dauna sindromu.

 4. Abolfans saka:

  @Tricepss 7ais Žigulis ar VOLVO piesitienu.

 5. Abolfans saka:

  Priekškam bagāžnikes tik dikti uz atpakaļu, 2vi metri tikai bagāžniekam un vēl zem pārsega vieta 18 cilindru motoram?

 6. Pauls_G saka:

  Man jau liekas savadak nebutu verts taisit šot auto, ja tam nebutu jaudas un šādas kritikas, jo savadak tas nespetu kaut kada veida sevi izcelt kautvai ar garo 2 metrigo bagažnieku. Šo auto vnk nebus iespejams saujaukt ar citu utt.

 7. H. saka:

  nu auto tiek taisīts pēc vecā ZIL dizaina, un tāpēc tam ļoti atšķirties nevajadzētu – http://www.amo-zil.ru/zil_eng/66.html#view

 8. WatBoy saka:

  Murgs. Parādiet kaut vienu krievu preci, auto, filmu, seriālu kas būtu kaut mazliet orģināli. 😐
  Visu viņi špiko. VISU.

 9. Pauls_G saka:

  Nezinu nevienam jau neesot tik neglita aizmugure kā šim konceptam..no ka gan tas varetu but nošpikots? ;p

 10. Pauls_G saka:

  Vel patiesībā arī ļoti labs katafalks sanāktu no šī 😀

 11. Andrejs saka:

  1998 gada modelis atgaadina 1986 gada SEL 500 mersedesu no priekshas. Krievs biki iepalicis 😀

 12. Jānis saka:

  Priekšējā reste un aizmugures lukturi atgādina žiguli.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase