Prezentē HTC Legend un HTC Desire modeļu jauno dizainu

Pasaules mēroga viedtālruņu ražotājs HTC Corporation (HTC), šodien prezentējis līdz šim populārāko Android bāzes tālruņu modeļu HTC Legend un HTC Desire jauno dizainu un krāsas. HTC Legend būs pieejams melnā krāsā „Phantom Black”, savukārt HTC Desire ieguvis jauno „Brilliant White” krāsu. Jaunā dizaina tālruņi Eiropas tirgū būs pieejami sākot ar 2010. gada oktobri.

HTC Legend Phantom Black

Jaunā dizaina HTC Legend tālrunis būs pieejams „Phantom Black” melnā krāsā un tāpat kā iepriekšējais modelis, ir veidots no īpaši izturīga, vienota alumīnija korpusa bloka. Tāpat arī saglabājusies tālruņa apakšdaļas un augšdaļas gumijas paklājuma apdare un citi dizaina elementi.

HTC Desire Brilliant White (titulattēlā)

HTC Desire tālrunis, kas iekarojis lietotāju popularitāti kā lielisks multimediju viedtālrunis, ar 3.7 collu ekrānu un augsto izšķirtspēju, tagad būs pieejams “Brilliant white” žilbinoši baltā krāsā.

„Mēs vienmēr izmantojam iespēju paplašināt mūsu viedtālruņu produktu klāstu”, komentē HTC EMEA viceprezidents, Florians Saihe (Florian Seiche). „Mūzika, mode vai mobilais tālrunis – tie ir tikai daži no cilvēka pašizpausmes veidiem, tāpēc regulāri atjaunojot mūsu mobilo tālruņu modeļu portfolio, mēs piedāvājam cilvēkiem izvēlēties tieši tādu modeli, kas saskan ar viņu stilu un dzīvesveidu”, turpina F. Saihe.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Prezentē HTC Legend un HTC Desire modeļu jauno dizainu”

Leave a Reply

Draugiem.lv pase