Samsung prezentē savu jauno klēpjdatoru portfolio

Samsung Electronics, šī gada IFA izstādē Berlīnē ir prezentējis virkni jaunu un novatorisku produktu mobilās datortehnikas jomā. Kompānija ir papildinājusi savu produktu klāstu, lai ikviens lietotājs varētu piemeklēt tieši sev piemērotāko piezīmjdatoru – kompaktu, ērti pārnēsājamu un tajā pašā laikā pietiekami jaudīgu galddatora aizstājēju.

“IFA ir lieliska vieta, kur prezentēt mūsu jaunākās inovācijas. Produkti, kurus prezentējam, parāda Samsung apņemšanos nodrošināt labākās tehnoloģijas ar optimālu dizainu, kas atbilst ikviena dzīvesstila vajadzībām,” sacīja Samsung Electronics IT risinājumu biznesa vadītājs un izpildviceprezidents Seongvū Nams.
NF sērijas tīmekļdatori
NF sērijas tīmekļdatori (Samsung NF 110, NF210 un NF 310), kas veidoti, pielietojot SF sērijas datoru unikālo dizainu, papildina mobilitātes iespējas ar uzlabotu baterijas darbības ilgumu.
Samsung SF un NF sērijas datori Eiropā būs pieejami no 2010.gada oktobra.
RF sērijas klēpjdatori – multivides spēks
RF sērijas klēpjdatori piedāvā augstāko veiktspēju no visa Samsung produktu portfolio. Klēpjdatori ar četrkodolu procesoru ir radīti, lai spētu veikt vissarežģītākos uzdevumus. Minimālistiskā stilā veidotie klēpjdatori būs pieejami ar trīs ekrānu izmēriem – 14” (RF410), 15,6” (RF510) un 17,3” (RF710). Multivides cienītāji un spēlmaņi varēs izbaudīt RF sērijas superātros procesorus un izcilo grafisko veiktspēju. Samsung RF sērijas klēpjdatori ir aprīkoti ar nVIDIA jaunākajiem grafiskajiem risinājumiem – GT330M video karti ar 1 GB iebūvēto atmiņu vai arī ar GT420M video karti ar 2 GB iebūvēto atmiņu, – šāds aprīkojums lieliski tiks galā ar 3D spēlēm un HD video. Sniedzot praktiski neierobežotas datu uzglabāšanas iespējas, RF sērijas klēpjdatori ir aprīkoti ar divu cieto disku pieslēgvietām, kurās iespējams ievietot diskus ar ietilpību līdz pat 1 TB.
RV sērijas klēpjdatori – optimālas iespējas par pieejamu cenu
RV sērijas klēpjdatori ir radīti, lai sniegtu funkcionalitāti par pieņemamu cenu. Pateicoties sabalansētajai cenai, veiktspējai un mobilitātes īpašībām, Samsung RV sērijas produkti ir teicami piemērota izvēle cilvēkiem, kas meklē uzticamu ierīci ikdienas lietošanai. Pieejams ar divu izmēru ekrāniem, stilīgais 14” RV430 un 15” RV530 klēpjdators nodrošina galddatora līmeņa veiktspēju neatkarīgi no tā, vai esat mājās vai ārpus tās. Abiem modeļiem ir ergonomisks dizains, kas veidots atbilstoši augstākās kvalitātes standartiem.
Papildus informācijai par produktiem un multivides saturam, lūdzu, apmeklējiet http://www.samsungcomputerpr.com .

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase