FFR ’33 Ford Hot Rod

Factory Five Racing (FFR) autobūves uzņēmums piedāvā divu veidu dizaina virsbūves jeb bodykit priekš 1933. gada Ford, kas būvēts ar mūsdienu tehnoloģijām saglabājot 1933. gada dizainu. Rezultāta top super viegls sporta auto ar perfektu vadāmību un sportiskajām īpašībām, kas paredzēts ekskluzīva stila piekritējiem, jo tieši šī tipa auto atspoguļo īpašu vēstures posmu.

Iepriekš apskatījām Volvo Hot Rod Jakob un Hot Rod kupeju ar Lexus V8 dzinēju. Hot Rod auto standartā ietilpst īpašs sporta auto cienīgs karkass un plata riteņu bāze, kas rada sportiskumu un stabilitāti uz ceļa. Fords aprīkots ar 4.6 litru un 4 vārstu dzinēju. Hot Rod ir atsevišķa auto kultūras sastāvdaļa, kas radusies Amerikā laikā no 1930 – 1940 gadam un ir saistīta ar lielām dzinēja modifikācijām un uzlabojumiem.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “FFR ’33 Ford Hot Rod”

  1. Sils saka:

    Visu cieņu autoram, ka ir ielicis smukas bildes. Taču tekstā, neņem ļaunā, ir neprecīza informācija. Attēlos redzamais ir FFR ’33 Hot Rod “kit car”, jeb latviski sakot auto, kas salikts no auto konstruktora. FFR neražo automašīnas, bet gan tikai to konstruktorus. Interesenti var nopirkt detaļu komplektu un paši mājās to salikt kopā. Motors un transmisija gan vēl jāpiepērk klāt atsevišķi.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase