Divi jauni Logitech skaļruņi uzlabos klēpjdatora skaņu

Klēpjdatori ir būtiski mainījuši veidu, kā izklaidējamies, taču klēpjdatoru skaņa nav mainījusies laikiem līdzi. Logitech paziņo par Logitech bezvadu skaļruni Z515 un Logitech klēpjdatora skaļruni Z305. Neskatoties uz to, vai izmantojat Mac vai Windows klēpjdatoru vai tīmekļdatoru, bezvadu skaļrunis Z515 nodrošinās lielisku skaņu no klēpjdatora, iPad vai iPhone bez vadiem, savukārt nelielais klēpjdatoru skaļrunis Z305 nodrošina visaptverošu skaņu.

“Skaļruņi, kas iebūvēti vairumā klāpjdatoru, ir nelieli un ne vienmēr var atveidot jaudīgu skaņu,” sacīja Marks Šneiders, Logitech audio nodaļas vadītājs. “Mūsu abus jaunos klēpjdatoru skaļruņus ir viegli pieslēgt, lai klausītos iemīļotāko mūziku – vai nu esat MP3 melomāns vai kino mīļotājs. Nav iemesla, kādēļ jūs nevarētu klausīties kvalitatīvu skaņu, kamēr skatāties jaunāko YouTube hitu vai Holivudas filmu klēpjdatorā.”

Logitech bezvadu skaļrunis Z515 — lieliska skaņa bez vadiem

Logitech bezvadu skaļrunis Z515 izmanto 2.4 GHz bezvadu tehnoloģiju, lai nodrošinātu bezvadu skaņu, atbrīvojot jūs no vadu mudžekļa un ļaujot jums novietot skaļruņus līdz pat 15 metru attālumā no datora. Skaļruņu uzstādīšana nevarētu būt vieglāka – tikai ievietojiet iekļauto bezvadu adapteri jūsu klēpjdatora USB pieslēgvietā, un pieslēgums ir izveidots sekunžu laikā. Ja vēlaties pieslēgties iPad vai iPhone, jums pat nevajag USB – tikai ieslēdziet savu ierīci Discovery režīmā, un Logitech Z515 skaļruņi atradīs to un pieslēgsies bez vadiem.

Skaļruņi var lepoties ne tikai ar bezvadu savienojumu, tiem ir arī bagātīga skaņa. Skaļruņu duālās divu collu membrānas nodrošina pilnu stereo skaņu un pietiekami daudz basu. Turklāt varat ņemt Z515 līdzi, jo tam ir uzlādējams akumulators, ar ko skaļruņi darbojas līdz pat 10 stundām.

Logitech klēpjdatoru skaļrunis Z305 — visaptveroša skaņa no jūsu klēpjdatora

Ja meklējat vieglus un nelielus skaļruņus, kas ir patiešām pārnēsājami gluži kā jūsu klēpjdators, Logitech klēpjdatoru skaļrunis Z305 būs risinājums. Pateicoties 360 grādu skaņai, Z305 skan vienmērīgi visos virzienos, nodrošinot lielisku skaņu visā istabā. Tūlīt lietojamais USB savienojums nodrošina jaudīgu un tīru ciparisko skaņu uzreiz – skaļrunim nav nepieciešama programmatūras instalācija vai atsevišķa strāvas padeve.

Tādejādi varat viegli lietot skaļruni visur, kur izmantojat datoru – birojā, gultā, lidostā – Logitech klēpjdatoru skaļrunis Z305 stiprinās aiz ekrāna, tādejādi tas jums netraucēs. Klēpjdatoru skaļrunis Z305 ir ļoti viegls — tas sver apmēram 226 gramus, kas nozīmē, ka vienmēr to varēsit paņemt līdzi. Turklāt USB kabeli viegli ielikt skaļruņa aizmugurē, tādejādi skatam noslēpjot vadus. Kad gatavojaties ceļot, abus jaunos Logitech klēpjdatoru skaļruņus varat ielikt komplektācijas ceļojumu futlārī vai klēpjdatora somā.

Cena un pieejamība

Sagaidāms, ka abi skaļruņi būs nopērkami septembrī. Logitech bezvadu skaļrunis Z515 maksās €99.99, savukārt Logitech klēpjdatoru skaļrunis Z305 – €59.99.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase