Logitech skaļruņu sistēma Z623 liks drebēt jūsu mājai

Jaudīgai un skaidrai skaņai mūzikai, filmām un spēlēm, Logitech piedāvā THX sertificētu Logitech skaļruņu sistēmu Z623. Ar šo 2.1 sistēmu, jūs sadzirdēsit un sajutīsit 200 vatu (RMS) jaudas skaņu vai nu pieslēdzot skaļruņus datoram, vai televizoram.

“Vai jūs klausāties rokmūziku, skatāties Stīvena Spīlberga filmu vai spēlējat iemīļotāko video spēli, skaņai ir būtiska nozīme,” sacīja Marks Šneiders, Logitech audio nodaļas vadītājs. “Tādēļ mēs izveidojām Logitech skaļruņu sistēmu Z623. Z623 sistēma nodrošinās jaudīgu skaņu jūsu istabai vienalga, vai esat DVD melomāns, mūzikas mīļotājs vai spēļu entuziasts. Un THX sertifikācija nodrošina, ka jūs iegūstat labāko.”

Varat uzstādīt sistēmu kā vien vēlaties, skaļruņiem ir visas ieejas un nepieciešamie kabeļi, lai iegūtu lielisku skaņu no līdz pat trijām skaņas iekārtām. RCA un 3,5 mm pieslēgvietas, austiņu ieeja – minūšu laikā varat iegūt lielisku skaņu no datora, spēļu konsoles, ciparu mūzikas atskaņotājiem, televizora vai DVD atskaņotāja. Ar iebūvēto vadību labajā satelītskaļrunī var regulēt skaļumu un zemās frekvences, pieskaņojoties jūsu klausīšanās vajadzībām.

Logitech un THX – nevainojamai veiktspējai

Logitech Z623 skaļruņiem ir THX sertifikācija, un tie ir profesionāli konstruēti, lai radītu no jauna tonālo līdzsvaru visam, ko klausāties. Lai iegūtu THX sertifikāciju, divu satelītskaļruņu un zemo frekvenču skaļruņa Z623 sistēmai bija jāatbilst stingriem standartiem. Logitech inženieri strādāja kopīgi ar THX, veicot vairāk nekā 400 akustisko un elektrības etalontesti frekvences reakcijai, izejošajai jaudai, izkropļojumiem, trokšņiem un vispārējai veiktspējai. Logitech Z623 priekšējie skaļruņi atveido dialogus un apkārtesošās skaņas tik skaidri, ka liekas, ka pats piedalies filmā. Lidmašīnas dzinēja dārdoņa vai sabrūkoša tilta skaņu filmā radīs jaudīgas, dziļas zemo frekvenču skaņas zemo frekvenču skaļrunī.

Cena un pieejamība

Paredzams, ka Logitech skaļruņu sistēma Z623 būs nopērkama septembrī par €169.99.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase