Logitech paziņo par uzlādējamu atskaņotāja iPod skaļruņu sēdni

Šodien uzņēmums Logitech paziņo par Logitech uzlādējamo skaļruņi S751i — līdznēsājamu atskaņotāja iPod un tālruņa iPhone skaļruņu sēdni, kas nodrošina skaidru skaņu. Lielisku skaņas kvalitāti nodrošina astoņas membrānas, ļaujot kustēties dziesmu ritmos jebkurā laikā, jo uzlādējamais akumulators skaļruni ļauj ņemt līdzi uz jebkuru vietu.

„Ar šo sistēmu mēs grasāmies piedāvāt mūsu nākamās paaudzes skaņas kvalitāti skaļruņu sēdnei atskaņotājiem iPod,” saka Logitech audio nodaļas vadītājs Marks Šneiders (Mark Schneider). „Jaunajam uzlādējamam skaļrunim S715 ir astoņas membrānas — divreiz vairāk nekā iepriekšējām atskaņotāja iPod sēdnēm — un tam ir uzlādējams NiMH akumulators. Tātad — laiks nodoties mūzikai — un vairs nekad neuztraukties par baterijām.”

Lai atdzīvinātu mūziku, Logitech uzlādējamais skaļrunis S715i nodrošina izteiksmīgu skaņu, pateicoties astoņām īpaši uzlabotām membrānām. Skaļrunim S715i ir divas trīs collu ar lāzeru uzlabotas neodīmija membrānas, kas nodrošina vidējo diapazonu, divas pus collu lielas neodīmija membrānas, kas nodrošina izteiksmīgas augšējās skaņas, un četras divu collu pasīvās radiatora veida membrānas dziļam zemo frekvenču diapazonam. Rezultātā ar nelielo atskaņotāja iPod skaļruņu sistēmu tiek iegūta bagātīga un līdzsvarota skaņa.

Skaļruņus varat ņemt līdzi un neuztraukties par papildu baterijām, jo komplektā iekļautais uzlādējamais akumulators ļauj klausīties mūziku, nepievienojot skaļruni elektrotīklam, līdz pat astoņām stundām (akumulatora darbības ilgumu ietekmē tā lietošana, iestatījumi un vides apstākļi).

Logitech uzlādējamajam skaļrunim S715i ir tālvadības pults, ar kuru var vadīt funkcijas, piem., barošanu, skaļumu, atskaņošanu, apturēšanu, jaukšanu, pārlēkšanu un atkārtošanu, pat atrodoties 10 metru attālumā. Skaļruņiem komplektā ir ceļojumu somiņa, kurā ir vieta arī barošanas adapterim un tālvadības pultij.

Skaļrunis Logitech S715i  darbosies gan ar jūsu atskaņotāju iPod, gan arī tālruni iPhone, un tas ir sertificēts programmās Ražots atskaņotājam iPod un Darbojas ar tālruni iPhone. Turklāt skaļruņa novatoriskās sēdnes konstrukcija darbojas ar jebkuru tālruni iPhone vai atskaņotāju iPod, jo tai ir universālais sēdnes savienotājs — nav vajadzīgi turētāji.

Cena un pieejamība

Logitech uzlādējamais skaļrunis S715i būs nopērkams jau augustā, un tā ieteicamā mazumtirdzniecības cena būs 179,99 eiro.

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Logitech paziņo par uzlādējamu atskaņotāja iPod skaļruņu sēdni”

  1. Wallaby saka:

    Tev pašam patīk vārds “sēdnis”?

  2. Bonnet saka:

    Aizdevuma piedāvājumu starp ātru un uzticamu personu

    Meklējat finansējumu, jo vai nu atjaunot savu darbību, vai lai realizētu projektu, vai nopirkt dzīvokli, bet diemžēl banka uzdot jums nosacījumiem jūs nevarat pabeigt. Visvairāk mani uztrauc esmu indivīds un man dod aizdevumus, sākot no EUR 5000 līdz 500 000 eiro, lai ikvienam, kas ir spējīgs izpildīt savas saistības. Procentu likme mainās saskaņā ar pieprasīto summu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mani:

    bonnet_joseph@Yahoo.fr

Leave a Reply

Draugiem.lv pase