HTC viedtālruņos izmantos “Sony Super LCD” displejus

Pasaules mēroga viedtālruņu ražotājs HTC Corporation (HTC) papildinot viedtālruņu ražošanā izmantoto tehnoloģiju klāstu, tuvākajā nākotnē izmantos arī Super LCD displeju (SLCD) tehnoloģiju. Jaunie SLCD displeji izcelsies ar uzlabotu krāsu balansu, skaidrāku kontrastu, plašāku apskates leņķi un augstāku energoefektivitāti. SLCD displeji tuvākajā laikā tiks izmantoti arī HTC Desire un Nexus One viedtālruņos.

“Sakarā ar lielo pieprasījumu pēc HTC produktiem, it īpaši tālruņiem ar 3.7 collu displejiem, jaunā SLCD tehnoloģija mums ļauj ievērojami palielināt ražošanas apjomus un piedāvāt patērētājiem 3.7 collu displejus līdzšinējā kvalitātē, papildus nodrošinot vairākus uzlabojumus, tai skaitā, telefonu akumulatora efektīvāku darbību,” komentē HTC Corporation izpilddirektors Pīters Ču (Peter Chou).

Viena no galvenajām SLCD tehnoloģijas priekšrocībām, salīdzinot ar līdzšinējiem LCD displejiem, ir energoefektivitāte. Paredzēts, ka SLCD tehnoloģijas enerģijas patēriņš būs līdz 5 reizēm mazāks nekā līdzšinējiem LCD displejiem. Pateicoties jaunajai Sony VSPEC III™ tehnoloģijai, jaunajos SLCD displeji piedāvās plašākus apskates leņķus.

Comments

comments

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase